Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az is jósló fájás ha csak...

Az is jósló fájás ha csak simán kemény lesz a hasam?

Figyelt kérdés

Az orvos azt mondta már vannak jóslóim, mert most is kemény a hasam. De fájdalmat nem érzek közben. A derekam és a hasam alja mindig fáj úgyhogy arra sem tudok alapozni. Így honnét fogom tudni ha például túl sok a jósló és kórházba kéne menni?

32 hetes vagyok.


2019. okt. 1. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a keményedés még nem jósló.
2019. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kemenyedes nem joslo. 25 hetesen mar kemenyedett a pocim, magneziumot szedtem. Az igazi joslo IS fajdalmas, de meg azt se tudod osszeteveszteni a rendes fajasokkal.
2019. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most voltam 4 napot kórházban, mert fájdalmaim voltak. Befeszült a hasam és nem volt kellemes mellé. Bent pihenés mellett jöttem rá, hogy ha sokat mozog a baba, akkor tőle is keményedik a has, ezzel nincs baj azt mondták az orvosok. Azzal van a baj, ha a baba nem mocorog és mégis begörcsölget, befeszül a has.
2019. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!