Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bejelentsem a terhességemet a...

Bejelentsem a terhességemet a munkahelyemen? (még

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 13:09
 1/10 A kérdező kommentje:

Véletlen hamarabb elkuldtem.

Szoval meg csak 5 hetes terhes vagyok. Viszont raktarban dolgozom ahol ha egyik nap dobozolok akkor napi 10 orat talpon es fizikailag nem olyan konnyu. Ezert bekene jelentem mert dobozolni nem akarok. Viszont leulni tudok takaritani (hasznalt telefonokat) itt viszont alkoholt es sprayt hasznalunk amit nem szipuzok be teljesen nyilvan de mindig erzem a szagat. Szerintetek lehet karos ez a babara? Esetleg a maszk jo vedekezes?

Orvoshoz csak a honap vegere kaptam idopontot.

2019. okt. 2. 13:12
 2/10 A kérdező kommentje:

*talpon vagyok

A bejelentesen is csak azert gondolozom mert a 12. hetig akar el is mehet meg a baba, es akkor azt szinten mindenkinek az orrara kellene kotni

2019. okt. 2. 13:13
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Milyen idos terhes vagy? Milyen munkat vegzel?


Szerintem minel elobb erdemes jelenteni a munka helyen, hogy ha esetleg szukseges akkor legyen idejuk keresni valakit a helyedre (megha csak keves idore is).

2019. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok.


Csak most latom a tobbi reszletet mire elkuldtem a valszomat :)


Ha folyamatos allo munkat vegzel akkor erdemes nekik elmondani es olyan munkat kene adjanak, ami nem annyira megterhelo fizikailag.

Ha a telefonokat takaritod ahogy irtad, akkor oda max viszel magaddal kesztyut meg valami maszkot hogy biztos ne lelegezd be amit nem akarsz. :)

2019. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Koraterhesen lehet csinálni amihez hozzá vagy szokva fizikailag.Legalabbis nekem ezt mondta az orvosom.Nyilvan ne emelgess 50kg meg ne most kezdj sulyzozni stb,de ha nem vagy folyamatosan hanyos,szedulos akkor maga az állás nem fog gondot okozni.
2019. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

Ha eddig nem volt megerőltető az állás, akkor most, hogy van benned egy 9mmes sejtcsomó, mitől lett hirtelen megerőltető?


A másikra ahogy írták, maszk és kesztyű.

2019. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van, amit eddig csináltál azt nyugodtan csinálhatod most is, nyilván ha tudod magad kímélni, akkor kíméld: maszk-kesztyű a tisztításnál.


Ha nem vagy rosszul, akkor a bejelentésig nyugodtan dolgozhatsz ugyanúgy

2019. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg várj vele szerintem egy pár hetet.
2019. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amut eddig csináltál, csinalhatod most is. Dollgozz legalább a 12.hetig, mielőtt bejelented.
2019. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a főnökömnek mondtam el. 12. Héten jelentettük be a többieknek. És nem is bántam meg. Volt hogy olyan migrénem volt, hogy nem tudtam felkelni, és ugye terhesen semmi értelmeset nem lehet szedni. Nem kellett magyarázkodni meg kamuzni.
2019. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!