Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan hogy nincs a gyakori...

Van olyan hogy nincs a gyakori pisilési inger a terhesség elején?

Figyelt kérdés
Egy nap emlékszem mikor kicsit sokat kellett mennem pisilni, pont aznap teszteltem pozitívat. De ezen felül nem tapasztalom magamon hogy gyakrabban kéne mennem pisilnem mint terhesség előtt.
2019. okt. 3. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van
2019. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Nincsenek kötelező tünetek.


A pisilés amúgy is inkább harmadik trimeszteres gond, amikor már nyomja a hólyagot.

2019. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ugyanígy azt sem tapasztalom hogy folyásom lenne remélem ez sem jelent bajt. Egyébként sem igazán volt előtte se folyásom, mindig csak ovuláció idején tapasztaltam.
2019. okt. 3. 10:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egyik terhességem alatt sem pisiltem többször mint máskor, mindenkinél másképp jelentkeznek ezek a tünetek.
2019. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szaffi_oO válasza:

Nincsenek kötelező tünetek. Van aki tünetmentesen hordja végig a terhességét. Én szinte mindent megízleltem.:D

Vannak olyan tüneteket amik jönnek mennek..

Ne aggodalmaskodj, hanem élvezd a terhességed!

Boldog babavárást!

38+3hkm

2019. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van. Nekem csak a vegen volt.
2019. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 khniki ***** válasza:
Nekem a 8-9. hét környékén kezdődött. Óránként járkáltam ki éjszaka. A terhesség végén csak 2 óránként. :)
2019. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nrkem egyik terhességem elején sem kellett


Az első alkalommal végig jól bírtam

A 2. Alkalommal fél idősen voltak nehezebb napok

2019. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De jó neked. Én még csak egy hete teszteltem pozitívat, de konkrétan 20 percenként szaladgálok, ha nem jutok el meg elkezd görcsölni és szúrni a hasam.
2019. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!