Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Par hetes terhesen mit ettetek...

Par hetes terhesen mit ettetek a hanyingeres időszakban, amit le tudtatok nyelni?

Figyelt kérdés
Kb 2 napja mintha érezném a rosszullétek, 6 hetes leszek szombaton. Az étel mar előtte se nagyon kellett, most pedig ramjon az öklendezes, ha barmit teszek a szamba, de meg fogmosasnal is. Tudtok valami tuti tippet adni? Próbálok enni, mert enni kell, de nagyon keveset tudok egyszerre. Köszi
2019. okt. 3. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejott az, hogy a mandulát pépesre ragtam az picit csökkentette a hányingert. Illetve segített az aszalt gyömbér is
2019. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Friss kifli teabajjal + kakaó

Ez volt az egyetlen az elején ami nem köszönt vissza és jól is esett. 9. Héttől minden bajom elmúlt, utána már mindent tudtam enni.

2019. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*teavajjal (bocsi)
2019. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ne túl kellemes, de örülök neki, mert azt mondják az jó jel, ha a kismama rosszul van :)
2019. okt. 3. 11:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Én vajas pirítós ettem tükörtojással.Csak azt bírtam.

24hkm

2019. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gyümölcsök minden mennyiségben. Legjobban a barack és a dinnye. Ami lecsúszott még a májkrémes kenyér kovászos uborkával, kínai zacskós levesek, friss sós kifli margarinnal, tejfölös kenyér. Ezeken éltem kb. 4 hónapig,mert minden más kijött belőlem sajnos. Húst csak az utolsó 2 hónapban tudtam enni,mert a szagától is rosszul voltam. Egyébként nem vagyok vega meg vegán imádom a húst és ahogy megszületett a kislányom azonnal kértem egy húslevest meg egy körömpörköltet a kórházba. 😅
2019. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

"azt mondják az jó jel, ha a kismama rosszul van"


Ez így hülyeség, ez miért lenne jó jel?


Nekem egyébként ami megmaradt bennem az a tej citrommal.

2019. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon citromos víz és teavajas pirítós. Csak ezek maradtak bennem. Néha 1 pohár kóla is jól jött.
2019. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
En mindent meg tudtam enni,mindent ki is hanytam,kar volt belèm a kaja :) viszont aminek jo ize van visszafele is,a kola es a mezes-vajas kenyer :) ezek ugyanolyanok oda es visszafele is :)
2019. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, semmit nem jelent, hogy rosszul vagy e vagy sem, nekem is voltak tüneteim -mellfeszülés, szagérzékenység, undor egyes kajáktól- 4 erős pozi teszt után 5+3 napon mégis elöntött a ... 😔 ezzel csak a babonákat szeretném cáfolni, nem az ijesztgetés volt a cél.

Egyébként biztos van, amit jobban kívánsz, vagy jól esik. Egyél sokszor keveset, kevésbé leszel rosszul.

Nem utolsó sorban gratulálok! 😊

2019. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!