Mennyi az eselye?

Figyelt kérdés

Kesett a menzeszem, csinaltam egy tesztet ami pozitiv.

Kb 5+4 hetes lehetek.

Edesanyam nem orul neki, ezert elkezdett olyanokat mondani, hogy ciszta vagy mioma is lehet, hozzateszem, eddig soha nem volt egyik se..mennyi az esely erre?

Mivel tipikus tunetek nincsenek, csak faj a mellem, szedulok, es ehesseg gyotor+neha eg a gyomrom..ezen kivul semmi..es en is elgondolkoztam azon amit mondott..


2019. okt. 3. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Várandós vagy, gratulálok!
2019. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét múlva kiderül, akkor már látszik az uh-on. Keress fel majd egy orvost. Anyukád véleménye meg a vásári kutyát se érdekelje, hacsak nem vagy 18 év alatti.
2019. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
😀🤦‍♀️ Szexeltel védekezés nélkül gondolom, csináltál pozitív tesztet ez egy gyermek összetevője kedves kérdező.
2019. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

20 eves vagyok.

Kedves utolso..nem azt kerdeztem hogy terhes lehetek-e...hanem a cisztanak vagy a miomanak mennyi az eselye..🤷‍♀️

2019. okt. 3. 19:01
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi az esélye, hogy nem vagy terhes. A mióma nem csinál pozitív tesztet, nekem van, úgyhogy tudom. Úgy hallottam, hogy nagyon ritkán a ciszták egy bizonyos, ritka típusa adhat fals pozitív eredményt, nem sok esélyét látom ennek. Tünetek nincsenek a 6.-7. hét előtt.
2019. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Illetve, szurkal a hasam, nem veszesen, de azert gyakran. Max 5 perc es elmulik.

Az is normalis ilyenkor?

2019. okt. 3. 19:10
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Nyugi, “csak” terhes vagy... én sem örülnék, ha a 20 éves tanuló lányom lebabázna ide nekem, aztàn, kezdhetem elölről a - korántsem rózsaszín vattacukros - babázást, de azért nem riogatnám feleslegesen ilyen nyilvánvaló fhaxságokkal...

(Inkább arra próbàlnàm rávenni, h költözzön ahhoz, aki felcsinálta.)

2019. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Magnéziumot szedj.
2019. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

7-es.

A volegenyemmel elek, es mar befejeztem a tanulmanyaimat, de azert koszi a tanacsot :)

2019. okt. 3. 19:13
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
A 7 esnek nem tudom mi szorult a valagába, de nem itt kéne levezetnie a főnöke által okozott napi feszkót.
2019. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!