Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek tartsam meg a...

Szerintetek tartsam meg a harmadik gyereket is?

Figyelt kérdés
Van egy ket es fel eves es egy 8honapos pici lanyom. Most viszont gondban vagyok mert megint terhes lettem. amikor a ferjemnek elmontam nagyon orult neki de viszont en ugy erzem h nem szeretnem megtartani. Anyagi gondjaink nincsenek de igy is nagyon nehez ketto pici gyerek mellett fozni mosni takaritani. Fogalmam sincs mit csinaljak. Abortusz ellenes vagyok!!! Valoszinu ha el vetetnem azt soha nem bocsajtanam meg magamnak de szerintem a ferjem sem. de en ugy gondolom hogy minek kell mrg egy gyerek ketto pici gyerek melle.. A nagyobhik lanyom meg az ovodat sem kezdte el. Ti hogy dontenetek a helyemben? Elore is koszi a valaszokat..
2019. okt. 5. 13:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Öszintén szólva ezek alapján elvetetni a gyereket kb azt jelenté, hogy vége a házasságotoknak, a meglévö két gyerek apa nélkül, jóvan rosszabb anyagi helyzetben nö fel és mellette még te is lelkibeteg leszel. Ebböl következöen a te helyedben megtartanám.

Mellesleg mire ez a baba megszületik, addigra a nagyobb más böven 3 éves és óvodás, a kisebb meg másfél éves, szóval ö sem egész picike addigra, szóval nem akkor a gond, mint ahogy most elsö ijedtségedben látod.


VISZONT utána odafigyelnék a megbízható védekezésre, mert ezek szerint eddig nem müködött.

2019. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem akartál gyereket,miért nem védekeztél megfelelően ha abortusz ellenes vagy?

Így nyilván nem fogod elvetetni és ha nincsenek gondjaitok,szerintem is tartsd meg főleg ha a férjed meg szeretné. Persze nincs idő semmire de később ez is jobb lesz.

2019. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha nem kellett még egy gyerek, akkor miért nem védekeztetek??? És akkor most az abortuszon gondolkodsz, mert főzni kell meg takarítani?? Hát remélem, lesz felelősségteljes felnőtt minta a tágabb környezetében ezeknek a gyerekeknek, mert a szülőktől nem fognak sokat tanulni ebben a tekintetben, az biztos.

Ne vetesd el amúgy, ebben a helyzetben ne.

2019. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 piroska és a farkas ***** válasza:
91%
Rendelj ebédet, hívj takarítónőt!
2019. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Eszembe sem jutna elvetetni
2019. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Védekezni kellett volna. Normálisan.

Amúgy ezt otthon kéne megbeszélni kettőtöknek.

2019. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Szóval semmi ellenérved nincs, azon kívül hogy kicsit nehézkessebbek lennének a napjaitok? :D Nem is értem ebben az esetben mi a kérdés...
2019. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2019. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket sosem értem, hogy valaki x gyerek után teherbe esik rögtön véletlenül. Az első kettőnél nem jöttél rá hogy úgy készül hogy sperma megy a hüvelyedbe? Amúgy szerintem tartsd meg és hívj segítséget, ha anyagilag nem gond. Takarítónőt heti 1x aki a nagy dolgokat megcsinálja, amíg elmész a gyerekekkel a játszótérre.
2019. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Tartsd meg! Nagyon megbánnád később....
2019. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!