Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 évesen a harmadik gyereket...

34 évesen a harmadik gyereket megszülni még ideális, vagy késő?

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 08:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne késő???
2017. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem.. a mai világba 35 után szülik az elsőt
2017. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Egy masik kerdes is volt ma hogy ki meddig vallalna. 35-36 eves korig.
2017. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
2017. jún. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
15%
Szülj, és akkor jár a 10+10 CSOK és vígan élhettek állami pénzből.
2017. jún. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
vki az elsőt is később szüli
2017. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem én tettem fel a másik kérdést. Köszi a válaszokat. A mai világ az elmúlt 10 év. Sajnos az emberi szervezet nem alakult át 10 év alatt. Félek a komplikációktól. Egyetemre jártunk, kellett idő mire összejött "minden". Így 28 évesen szültem az első babám, és 34 lennék mire jönne a harmadik (emberi számítások szerint). Félek, hogy nehéz lesz a terhesség, vagy beteg a baba.. mindenki ezzel riogat..
2017. jún. 15. 08:56
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

igen de millió példa van arra akik 40 körül (vagy később) egészséges babát szültek. és persze arra is hogy 20évesen beteg babát.

Szóval mindenkinél történhetnek sajnos bajok.de erre nem szabad gondolni. ha ti akartok babát akkor 34 évesen nem késő egyáltalán..

2017. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

féleh h nehéz lenne a terhesség vagy beteg a baba... mindenki ezzel riogat..

Na erre a megoldás az nem az hogy feladod a harmadik gyerek esélyét (ha különben szeretnéd persze) hanem hogy távoltartod magad a vészmadaraktól. Mikor én az első gyereket vártam, 28 évesen, a kedves rokonság minden létező fejlődési rendellenességet felsorolt, illetve szinte naponta hallottak olyanról aki belehalt a szülésbe. 10 év alatt nincs annyi komplikáció Mo. on amennyiről egy hét alatt értesültem. Ez nem azt mutatja hogy a gyerekvállalás veszélyes hanem hogy szemét halálmadarakkal voltam körülvéve, akik élvezetet találtak abban ha engem riogatnak.

A terhesség 34 évesen csöppet sem veszélyes, de ne nekem higgyél hanem sétálj el egy nőgyógyászhoz, tedd fel a kérdést neki.

2017. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

32 és 33 évesen szültem, volt róla szó, hogy legyen-e harmadik, azt most 34 évesen szültem volna, de időközben elegem lett az éjszakázásból, babázásból. Inkább magamra és a meglévő két gyerekemre koncentrálok, anyagilag is sok lenne a három.

A testi részét tekintve tehát simán belefér. 30 fölött szültem kettőt egymás után, teljesen problémamentes terhességek és szülések voltak. Szülés után néhány héttel már teljesen lapos hasam lett, semmilyen nyomott nem hagyott rajtam a szülés. Tehát nem igaz, hogy 30 felett nehezebb lenne bármi.

2017. jún. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!