Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhesen nagy problém...

18 hetes terhesen nagy probléma lenne mondjuk napi egy tabletta Daedalon beszedése?

Figyelt kérdés
Folyamatosan rosszul vagyok 7 hetes korom óta, többször jártam kórházban is kiszáradással, ahol mindig csak a B6 vitamint mondják mint választható opció.
2019. okt. 8. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha csak azt adják az azért van mert csak azt lehet.Nem hiszem el hogy nem bírod ki.
2019. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a daedalon nem hat a terhességi hányásra és gondolom nem utazási rosszullétre kell. Van viszont egy cerucal nevű tabletta, azt lehet szedni a terhesség 12. hetétől, nagyon hatékony, mondjuk nekem egy idő után csak infúzióban hatott, de próbáld ki tablettában, valószínűleg segiteni fog, b6 nekem se hatott semmit, esetleg valami savlekötöt érdemes szedni, nekem ez a ludea volt.
2019. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
2-es mi az, hogy nem bírja ki?! Hát képzeld se én, se a babám nem bírtuk volna ki a vészes terhességi hányást 7 hónapon keresztül! Szerencsére kaptunk rá gyógyszert.
2019. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Khm, tapasztalatból beszélsz vagy csak simán bunkó vagy? Minden tiszteletem azoké, akik zokszó nélkül végigokádnak egy terhességet, nem is arról volt itt szó hogy nem bírom ki, csak tudod így több mint 10 hét után jó lenne lassan felszedni valami súlyt is, mert ennyi idő után az embernek tulajdonképp jártányi ereje nincs..
2019. okt. 8. 17:15
 5/8 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a normális választ! :)
2019. okt. 8. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

12 hétig csak fogytam

Pedig nem is hánytam


Ezen ne aggódj.



Orvosoddal konzultálj, daedelon helyett írhat fel mást, amit szedhetsz

2019. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A daedalonnal az a baj, hogy nem áll rendelkezésre adat, hogy milyen hatása lehet, ezért nem szokták kismamáknak ajánlani, csak ha komoly esélye van a kiszáradásnak.

Sokan szedik, és semmi bajuk. De ha tízezerből csak egyetlen kismamánál okoz bajt, és pont te vagy az, akkor gondolom, nem fog vigasztalni a tudat, hogy csak 0,01% volt erre az esély...

Jelezd a dokinak, biztos van más gyógyszer is, amiről esetleg lehet tudni, hogy nem árt.

2019. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megertelek 11 hete hanyok minden egyes nap,többször.

Nekem nem engedte szedni az orvosom, mert allitolag kabito hatasa van...

2019. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!