Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok, ugye az a normális,...

Lányok, ugye az a normális, ha van szívhang 7 hetes kor körül, és minden szepen lassan a maga ütemében fejlődik, nem pedig az, hogy "abbamarad a terhesség"? Akkor miért fél mindenki attól, hogy nem lesz szivhang, nem találnak embriót stb?

Figyelt kérdés
Annyit olvasni itt is gyakorin olyanokról, hogy elvetelt, meg nem volt szivhang, meg üres petezsák. Ugye azert statisztikában nem ez a normális, hanem igenis az egészséges fejlődés?
2019. okt. 8. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem 25-30 százalék körül van az első trimeszterben a vetélések aránya.
2019. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális, ha fejlődik, de azért aggódik az ember, hogy minden rendben legyen. És igen sok koraterheség végződik vetéléssel, nekem is 25% rémlik, az azért elég nagy arány.
2019. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg vetelés van,van akinél azelőtt mielőtt megtudta, hogy terhes.
2019. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen az a normális. Első gyerekemnél még nem volt korlátlan net, így az ilyen oldalakra nem jöttem fel olvasgatni. Jobban is jártam. Nem olvastam rémsztorikat.;)
2019. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De mit kérdezzek azon, hogy ha minden rendben van? Ha minden rendben van, volt minden, akkor nem írom ki, hiszen nincs kérdésem. Igen, sajnos sokaknak balul sül el a dolog, de ettől még a pozitív tartományban még mindig a jó oldal van.
2019. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ide gyakrabban írnak azok akiknek problémájuk van, sorstársakat keresve és egy kis reményt, ha másnak sikerült lehet nekik is fog..ezért látod itt a gyk-n szinte csak a negatív oldalt. Tápszeres kérdések miatt kerültem ide, hát ledöbbentem mivan itt elég rendesen.
2019. okt. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy az a normalis, tavaly en is arra szamitottam, hogy minden rendben, aztan ledobbentem, amikor azt mondtak, hogy ez itt egy ures petezsak 7 hetesen
2019. okt. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Az a normális, hogy minden rendben van. Főleg, ha fiatal vagy és egészséges. Én az első trimeszterben halálra izgultam magam ezek miatt a remsztorik miatt, úgyhogy a második babámnál tuti nem fogok ilyeneket olvasni. Ki kell tudnod zárni ezeket a dolgokat, minden rendben lesz, mondogasd magadnak, mondogassa Neked a párod, a családod, mindenki.

Az első trimeszteres vetélések java része még akkor történik amikor nem is tudsz arról, h babát vársz, és ha megtörténik az azért lesz, mert életképtelen a magzat, így csúnya dolog ezt gondolni, de elobb-utobb ez megtörténne. Ezt gondolom tudod.


De ne aggódj, minden rendben lesz, ez a normális! Kitartást! Tereld el a figyelmed valami mással, ne is jusson eszedbe remsztorikat olvasni!


21 hkm :)

2019. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és még azt hozzátenném, hogy az interneten nagyon egyszerű névtelenül, arctalanul ijesztgetni a másikat, de sose fogod megismerni a hátteret, az igazi sztorit a rémségek mögött.

Mert sokan nem írnak arról, h amúgy alkoholisták voltak, vagy még mindig isznak, vagy cigiznek, drogoznak, akármi, aztán meglepődnek egy ilyen sajnálatos és borzalmas hiren és úgy teszik közzé, mintha minden rendben lett volna, aztán ez történt és ezzel azt a látszatot keltik, h ez bármikor bekövetkezhet. Nekem ezt a párom mondogatta mindig és tok igaza van. Amit a neten olvasol, annak a 10%at hidd el. Inkább rokonoktól érdeklődj, ahol ismered a teljes sztorit.

2019. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!