Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális terhesség alatt az...

Normális terhesség alatt az ájulás közeli állapot?

Figyelt kérdés
Nem bírok állni 10percnél tovább, mert jönnek a fekete körök és a hirtelen hőhullám. Kicsit bosszantó, mert főzés közben is 10x fel kell polcolnom a lábam. A vérnyomásom picit alacsony, de mindig is az volt. A vércukrom rendben, ahogy a vérképem is. Tapasztalt valaki ilyet? Elmúlik? 15hkm

2019. szept. 6. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha erezhetően megmozdul a baba (úgy a 18.het körül) javulni fog a dolog. Nekem is ezt mondták, és valóban így volt. Én a terhesség elején 2x ájultam el. Aztán mintha kicseréltek volna félidőhöz járva.
2019. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen később volt, mert nyomta a baba a nagy vénát (vena cava inferior szindróma), de 15 hetesen nem hiszem.

Vérképet lehetne nézni, vérszegény én már a 2. trimeszterben elkezdtem lenni.

2019. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs látom néztek!

Még az lehet, hogy a megnőtt keringési perctérfogathoz kell hozzászokni.

Sétálás, kismama torna, rendes evés-ivas segíthet.

2019. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..



Ez az én kérdésem nem rég tettem fel.

2019. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész terhességem alatt hibátlanok voltak az eredményeim mégis többször elájultam,ájulás közeli állapotban voltam. :)
2019. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Normálisnak normál8s. Én a legelejétől a 6. hónapig (!!!) elájultam tök váratlanul. Sehova nem mertem egyedül menni. Utána viszont magas lett a vérnyomásom. Dopegytet kellett szednrm. De vígasztaljon, hogy a többi terhességnél ez mát nem jött elő - ha akarsz még gyereket.
2019. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek :)
2019. szept. 6. 14:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2. gyerekkel a 10. hét körül volt ilyen. Ráadásul a munkahelyemen. Csak még nem akartam bejelenteni, mert vesztettünk már el magzatot. 3-4 ilyen alkalom volt 2 hét alatt, utána szerencsére elmúlt.
2019. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első babával a 15.héten voltak nekem is ilyenek. Be is fektetett az orvos. Tetőtől talpig megvizsgáltak. UH, szívUH, 24 órás EKG, 24 órás vérnyomásmérés, vérvétel, belgyógyászati vizsgálat is volt. Mindenem negatív lett. Pár hét alatt elmúlt szerencsére. Azt mondták, hogy valószínüleg nyomja egy nagyonb eremet a baba.
2019. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vércukrom lett kicsit alacsony és a vérnyomásom is mindig alacsony volt. Mindig hordtam magammal egy müzliszeletet+innivalót. Így vészeltem át a szédelgős időszakot.
2019. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!