Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés
Csonka.001 nevű felhasználó kérdése:

Szerintettek mikor érdemesebb válalni a 3 gyerkőcött?

Nekem van 2 kislányom az egyik márciusban tölti a 3 életévét a másik idén augusztusban töltötte az 1 életévét A helyzet az hogy szeretnék még egy kis babócát a lehető leghamarabb és ha lehet fiut várunk, de egyébként mind1 csak semmi probléma ne legyen vele. Na szóval az lenne a kérdés hogy

Anyagilag semmi bajunk!

2 gyerkőcel lehet bírni nem túl elevenek csak néha rájuk jön az 5perc. :) Segítsetek légyszi már kb 3 hónapja ezen töröm magam de nem tudom .. valaki tapasztalat?? vagy egy jó tanács?? köszönöm előre is :)

Keress kérdéseket hasonló témában: gyerek

okt. 10. 08:44  Privát üzenet  

A válaszok
Csak abban az esetben vállalnám ha nagyobb a korkülönbség vagy van segítség. Nekem most a 3. terhességemmel vérzés miatt kell feküdnöm, ilyen eshetőségekre is gondolni kell sajnos.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont okt. 10. 08:51 Privát üzenet
Akkor vállalnám,ha megtanulnék nornálisan,helyesen írni.🤷🏻‍♀️

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont okt. 10. 08:57 Privát üzenet
Attól még fogalmazni nem fog tudni.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont okt. 10. 09:00 Privát üzenet

A fő kèrdésedre a válasz, semmikor sem érdemesebb 3.gyereket vállalni.

A környezetemben élőkön azt látom, hogy a 3 gyerek durva, és leharcoltak, soha nem jut magukra idejük és folyton panaszkodnak. Van egy csaj, aki a meglévő kettővel sem bír, de lassan szüli a harmadikat. Minek?

Nekem 2 van, nem is lesz több, habár eljatszottam annak idején a 3 gyerekes anya gondolatával, de egyből el is hessegettem az ötletet...

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont okt. 10. 09:05 Privát üzenet
Nálunk az nagyok között 13 hónap van, ezután jött egy “nagyobb” korkülönbség, 2 és fél év. A negyedik megint másfél éven belül született. Nekünk ez így tökéletes, nagyon bejött a kis korkülönbség, pár hónap alatt simán összehangoltam a napirendeket, így nekem is van egy kis szusszanás ebéd után. 😊 A férjem teljes értékű szülő, így el tudok menni színházba, koncertre, ha arra van igényem. Ő is mehet, simán bírható az esti rutin egyedül is. Én nagyon szeretem ezt, így teljes az életünk.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont okt. 10. 09:12 Privát üzenet

4

Nyilván önigazolsz.

Akkor érdemes 3 gyereket vállalni, vagy akárhányat, ha nem bírod elképzelni az életed az adott gyerek nélkül és erkölcsileg, s anyagilag is tudjátok vállalni a felelősséget. A gyerekekért, a párkapcsolatotokért és a te nyugdíjmegtakarításodért,ami kipótolja a kiesett munka-karrierutat is.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont okt. 10. 10:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy kismamámak több rossz foga is van kb 3-4 az ugye sok kezelés főleg ha gyökér kezelés is kell. Ez esetben nem lenne érdemesebb altatásos fogászatot keresni? Akkor egyszerre...
Légzésfigyelőt vagy bébiört érdemesebb venni?
Mikor érdemesebb a terhességi tesztet használni?
Volt valaki Siófokon 4D ultrahang rendelésen? Mi a véleményetek: a kórházba vagy a magánrendelésre érdemesebb elmenni?
Ovulációs tesztnél melyik napokon érdemesebb együtt lenni? csak a pozitív vagy az első negatív napon is?
Hallottam és olvastam több helyen, hogy a termékeny napokon 2 naponként ajánlott együtt lenni a párunkkal a sikeres terhesség érdekében. Ha 2 nap között kb.30-36 óra telik el, az...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!