Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintettek mikor érdemesebb...

Csonka.001 kérdése:

Szerintettek mikor érdemesebb válalni a 3 gyerkőcött?

Figyelt kérdés

Nekem van 2 kislányom az egyik márciusban tölti a 3 életévét a másik idén augusztusban töltötte az 1 életévét A helyzet az hogy szeretnék még egy kis babócát a lehető leghamarabb és ha lehet fiut várunk, de egyébként mind1 csak semmi probléma ne legyen vele. Na szóval az lenne a kérdés hogy

Anyagilag semmi bajunk!

2 gyerkőcel lehet bírni nem túl elevenek csak néha rájuk jön az 5perc. :) Segítsetek légyszi már kb 3 hónapja ezen töröm magam de nem tudom .. valaki tapasztalat?? vagy egy jó tanács?? köszönöm előre is :)



2019. okt. 10. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Csak abban az esetben vállalnám ha nagyobb a korkülönbség vagy van segítség. Nekem most a 3. terhességemmel vérzés miatt kell feküdnöm, ilyen eshetőségekre is gondolni kell sajnos.
2019. okt. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Akkor vállalnám,ha megtanulnék nornálisan,helyesen írni.🤷🏻‍♀️
2019. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Attól még fogalmazni nem fog tudni.
2019. okt. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

A fő kèrdésedre a válasz, semmikor sem érdemesebb 3.gyereket vállalni.

A környezetemben élőkön azt látom, hogy a 3 gyerek durva, és leharcoltak, soha nem jut magukra idejük és folyton panaszkodnak. Van egy csaj, aki a meglévő kettővel sem bír, de lassan szüli a harmadikat. Minek?

Nekem 2 van, nem is lesz több, habár eljatszottam annak idején a 3 gyerekes anya gondolatával, de egyből el is hessegettem az ötletet...

2019. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk az nagyok között 13 hónap van, ezután jött egy “nagyobb” korkülönbség, 2 és fél év. A negyedik megint másfél éven belül született. Nekünk ez így tökéletes, nagyon bejött a kis korkülönbség, pár hónap alatt simán összehangoltam a napirendeket, így nekem is van egy kis szusszanás ebéd után. 😊 A férjem teljes értékű szülő, így el tudok menni színházba, koncertre, ha arra van igényem. Ő is mehet, simán bírható az esti rutin egyedül is. Én nagyon szeretem ezt, így teljes az életünk.
2019. okt. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

4

Nyilván önigazolsz.


Akkor érdemes 3 gyereket vállalni, vagy akárhányat, ha nem bírod elképzelni az életed az adott gyerek nélkül és erkölcsileg, s anyagilag is tudjátok vállalni a felelősséget. A gyerekekért, a párkapcsolatotokért és a te nyugdíjmegtakarításodért,ami kipótolja a kiesett munka-karrierutat is.

2019. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!