Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális terhesség...

Mennyire normális terhesség alatt a görcsök?

Figyelt kérdés

8 hetes terhességem van 1 evés kisfiú mellet aki 12kg és még altatni kell ölben ,

Estére mindig be görcsöl a hasam ilyen menstruációs görcs szerűség és reggel is arra ébredek hogy görcsöl..

Meg nem voltam a védőnőhöz de majd neki is mondani szeretném meg a dokimnak is majd..csak gondoltam ide is ki írom h hátha tudd valamit mondani..

Szedem az elevitet és mellé pezsgőtablettat is.

Az első terhességemmel nem annyira emlékszek hogy ennyire ilyen sokszor görcsölt volna a hasam .


2019. okt. 12. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium.
2019. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magne citricit irass fel es ne emelj.
2019. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok nem emelni..a kisfiam sir ha nem veszem fel..amúgy napközben el van szinte egész nap csak az altatásnál veszem fel altatni
2019. okt. 12. 11:22
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Majd megszokja. Enyem 5 eves volt tavasszal,mikor terhes lettem,azota nem emeltem. Megertik. Masszon fel az oledbe. Kadbol ferjed vegye ki stb.
2019. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pontosan! Amennyire csak lehet, kerüld az emelest!

Pihenj minél többet! Igyál napi 4 liter vizet!

És napi 3x2 Magnerot.

Egyébként ha nem jár vérzéssel, akkor a méhszalagok húzódása is okozhatja, rátehet egy lapáttal, de szm is a fő ok az az emeles/nem pihenés lehet.

2019. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 es,egy 5 évest miért kéne emelgetni.Azért egy 1 éves más...

A pezsgőtablettát felejcsd el!Szedj magne b6-ot,vagy magnerotot!Én 25 hetes vagyok,de még mindig szokott fájni a hasam.

2019. okt. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az oteves is igenyli am... Meg mindig, pedig mar 7 honapos vagyok...
2019. okt. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Ne emelgesd a gyereket! Sir egy ket hetig azutan megszokja. Egy kicsit azert merlegelj hogy mi a fontosabb. Az hogy te zzenvedj es esetleg veszelyeztesd a kistesot vagy az hogy a mar 1 eves gyereked ne nyafogjon, sirjon amiert nem olben alszik el.

Nem mellesleg meg jobb erol minel elobb leszokatni, mert ha megerkezik a kisteso akkor mar biztos nem az o hatsojat fogod ringatni. Legalabb nem fogja ezt a caltozast a kicsi erkezesevel aszocialni es talan kevesbe lesz feltekeny

2019. okt. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!