Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vagy valóban ciszta?

Terhesség vagy valóban ciszta?

Figyelt kérdés
4 hetes terhességet lehet cisztának nézni? Ha minden igaz most 5 hetes vagyok kb a múlt héten halvány 2 csíkos teszt majd orvos az orvos azt mondta lát egy 34mm-es cisztát a bal petefészkemben majd elküldött vérvételre ahol alacsony hcg szintet mutatott az eredmény. A méhnyálkahártyám 9mm vastag .

2019. okt. 13. 19:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és persze a menstruációm is késik már egy ideje
2019. okt. 13. 19:44
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Egy terhességet nem lehet cisztának nézni, mivel a terhesség jó esetben a méhben van, a ciszta meg a petefészekben.

Egyébként terhesség mellett gyakori a sárgatest ciszta, szóval koraterhességben ez nem túl meglepő, hogy van egy 34 mm-es ciszta a petefészekben. Ha a HCG szint határértéken felüli, akkor meg egyértelműen terhes vagy.

"A menzeszem késik egy ideje" nem valami pontos megfogalmazás, baromira nem mindegy, hogy mióta késik.

Ha csak pár napja, akkor normális, hogy még nem látják a terhességet és alacsony a HCG, de pozitív (egyáltalán mennyi az alacsony? Kicsit rébuszokban írsz...).

De ha mondjuk 2 hete késik, pozitív a HCG és és méhen belül nem látnak semmit, az nem éppen jó jel.

Ha esetleg konkrét adatokat is írnál, akkor érdemi választ is lehetne adni.

2019. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4 hetes terhesség nem látszik még UHn egyáltalán, a ciszta ettől független.
2019. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 hete kesik ... azt nem tudom pontosan a hcg mennyi lett mert nem adtak ki leletet
2019. okt. 13. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetes terhességet nem látott az UH. Két hétre rá már volt petezsák.
2019. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jajj remelem nalam is csak elneztek valamit es tenyleg baba van :( nagyon szeretnem mar
2019. okt. 15. 22:12
 7/9 anonim válasza:
Nem akarak el szomoritani de én is igy voltam pont 5 hetesen szivodot fel a terhessegem igy voltam ciszta gyanuja miatt szivodot fel egy 5 hetes terhessegem nekem is ket csikos volt a tesztem el mentem orvoshoz akkor derult ki a ciszta igy fel szivodot a terhessegem es enis voltam vervetelen utana 2 honapig nem is jott meg mire nehezen jott meg de ne adja isten hogy bajod legyen! Nagyon remelem hogy kisbabad van ! És ne add fel én 2x vetéltem el most pedig lassan 4 honapos kismama vagyok ❤️ Sok szerencset kivanok neked
2019. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ❤️
2019. okt. 16. 17:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem terhesseg volt ....
2019. okt. 29. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!