Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha nincsennek rosszullétei...

Baj ha nincsennek rosszulléteim és nem vagyok igazán kívános?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok, 2 évvel ezelött volt egy terhességem, ami a 6. Héten elhalt. Akkor nagyon rosszul voltam egész nap, és nagyon kívánós is.

Most szinte egyáltalán nem vagyok, néha émelygek meg a fejem fáj.

Kívánós sem nagyon vagyok, hol ezt kívánom, hol azt.

Pénteken megyek orvoshoz, hogy megnézzék a szívhangot.

Lehet, hogy ez a terhesség könnyű lesz? Már nagyon aggódom :(



2019. okt. 16. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden terhesség egyforma. Nem baj, ha nincsenek tüneteid. Bár a kívánósság inkább később szokott jelentkezni. A feje most egy csomó mindenkinek fáj, front van.
2019. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mindenki rosszul.

Minden nő és minden terhesség más.

Nekem pl nem voltak reggeli rosszulléteim hányással tarkítva. Ellenben a 18.hétig durván émelyegtem egész nap, folyamatos rosszullét...

Kívánós se voltam, de undorodtam a hústól. KB hetente egyszer,ha ettem húsfélét. Ez kitartott végig a terhesség alatt. Sőt, még 3 hónappal a szülés után se teljesen olyan a viszonyom a húsokkal, mint volt.

2019. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
19 hetes vagyok már és semmi nem volt. Se hányás, se rosszullét, se kívánósság, se kajaundor. Semmi :D Irigykedtek is rám jó sokan. Ne izgulj!
2019. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Minden terhesség más, ez abban az esetben is igaz, ha egy nő többször terhes, azok sem egyformák. Nálam pl a 14. hét után kezdődött az álmosság, kívánósság.
2019. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 khniki ***** válasza:
Örülj neki! Anúgy sokszor csak a 8. hét után jönnek a tünetek, de minden terhesség más.
2019. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!