Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. héttől a 11. hétig borzalma...

6. héttől a 11. hétig borzalmas rosszulléteim voltak. Majd minta elvágták volna. Veletek hogy volt?

Figyelt kérdés
Nekem 3.terhesség..az első 2ő semmi volt ehhez az 5 héthez képest..hányinger,és következménye,ami be az ki,émelygés,húsundor minden formájában,teltség érzet,gyomorsav,majd elkezdtem inni a lúgos vizet ez némileg segített..lehet hogy olyannyira bevált hogy ettől vagyok sokkal de sokkal jobban??De egyik napról a másikra a tünetek nagyjai eltűntek..csak egy minimáis húsundor,és hányinger van de azóta nem hánytam,igaz sokat fáj a fejem..a vizet 5napja ittam mikor jobban lettem..Remélem nem a babával van valami..már mindenre gondoltam..Van valaki hasonló cipőben??nektek hogyan múlt el a rosszullét szakaszosan vagy mintha elvágták volna??Köszönöm!
2013. nov. 10. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
sejtem min mentél át.majdnem minden nap hánytam.volt nap mikor csak egy mandarint tudtam legyömöszölni. A magzatvédő vitamint is kihánytam mindegy melyik napszakban és mivel vettem be. Az utcán a kutyaszaroktól is öklendeztem,ez tartott 4-5 hómapos terhességemig,aztán jobb lett,majd volt hogy a hányinger hányás vissza-visszajött...
2013. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia,én a 4. héttől a 13. hétig hánytam éjjel nappal,vészes hányásom is volt mert a folyadék sem maradt meg bennem majdnem kórházba kerültem,a húst semmi pénzért meg sem piszkáltam evőeszközzel sem nem,hogy megenni,majd a 13. héten reggel felkeltem és semmi bajom nem volt csak 1 enyhe gyomorfájdalom én is egyből ide írtam mert megijedtem :D,most savam van mert úgymond 1-szem meggytől is 3-napig hányok kerülni kell az enyhén savas dolgokat is én pl,az almát sem bírom mert kikészíti a gyomrom.
2013. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lányommal voltam terhes, első 4 hónapom úgy telt, hogy minden este kijött az aznapi ennivaló. rengeteg mindentől undorodtam. Mire végre elmúlt, beindult a gyomorsavam, ami egészen a szülésig tartott. volt hogy aludni sem tudtam mert kimarta a nyelőcsövem.

Most a második babával, 17 hetes vagyok, elején volt 3 hét, ami hányósan telt el, kb. 2 naponta...utána semmi. Most minden tünetem elszállt, egyedül a cigi füstjét nem tudom elviselni, rámjön a hányinger attól az egytől, ha valakin mgérzem hogy cigizett.

2013. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugodtam..akkor nem nagy gond hogy egyik napról a másikra a legtöbb tünetem mintha elvágták volna..És akkor még tán a szerencsésebbek közé tartozom eddíg hogy kevesebb tünetem van..és remélhetően nem kísér végig a terhességeben.

Köszönöm..És jobbulást mindenkinek..azaz javulást,és boldog babavárást :-)

2013. nov. 11. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!