Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincsennek tüneteim! Aggódjak?...

Nincsennek tüneteim! Aggódjak? Nálatok milyen tünetek voltak? Mikor jelentkeztek?

Figyelt kérdés

5 hetes 2 napos pocakos vagyok, de nem igazán érzek semmit. Az elején (kb.amikor teszteltem, nem várt előtt 2 nappal) még volt enyhe görcsölés, ami persze elmúlt, volt puffadás, erős mellfájdalom. De most ezeket, már nem nagyon érzem. Talán annyi van, hogy estére kicsit jobban feszülnek a melleim, illetve hamar ágyba kerülök.

A lányommal sem voltak nagy rosszulléteim, de amikor őt vártam úgy szédültem sokszor, hogy nem bírtam elindulni.

Orvoshoz kedden megyek, addig még izgulhatok!!!



2014. máj. 17. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, nincs 2 teljesen egyforma terhesség. Az, h tüneteid legyenek, nem kötelező, egyébként még nem vagy velük elkésve. Én pl a 4-5. héten már hánytam, de van, akinek csak a 7.-8. hétre jönnek a tünetek. A legfontosabb, h megnyugodj, csupán a tünetek hiányából semmi rosszra nem lehet következtetni. Gratulálok a babóhozz és boldog babavárást!
2014. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszi hogy írtál! Tudom, hogy nincs két egyforma terhesség, meg egyénfüggő is a dolog. Csak hát olyan furcsa, hogy nem is érzem magam várandósnak. Megpróbálok nem rágódni rajta, majd jövő héten a doki talán többet tud mondani! :)
2014. máj. 17. 08:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem olyan 6.hét körül jelentkeztek a tünetek, nagyon erős hányinger, szagundor, kávéundor és hogy szinte semmit sem tudtam megenni...ekkorra már a doki megállapította a terhességet, volt szívhang is:-) nálam a mellfeszülés volt nagyon erős, nagyon fájt, főleg este, ha levettem a melltartót és éjszaka, ha felültem. Ez meg is maradt, kb a második trimeszterig. Már a harmadikban vagyok, de az émelygés, hányinger a mai napig megvan...minden jót! 30 hkm
2014. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ! Kitartást kívánok neked az utolsó hetekre!
2014. máj. 17. 09:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 9. héten jelentkezett a hányinger, de nem volt az se vészes. Enyhe émelygés volt. Orvos mondta, örüljek neki, hogy nem szenvedek.....védőnő mondta, terhesség alatt nem kötelező hogy legyen émelygés. Van akinek semmilyen tünete sincs. Mellfájdalom, mellfeszülés nekem is volt, de az is úgy, hogy egyik héten majdnem leszakadt, úgy fájt, aztán pár napra rá elmúlt. És nem volt semmi gond. Tünetek jönnek mennek ilyenkor, azt mondják.
2014. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és én se éreztem magam terhesnek, azóta érzem magam igazán kismamának, mióta érzem a babámat rugdosni, mocorogni :) nálam nem voltak meg ezek a tipikus tünetek, mint pl kívánóság, fáradékonyság stb....
2014. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is, hogy válaszoltál! Remélem minden oké odabent!

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

2014. máj. 17. 11:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Nektek is, csak nyugi :)
2014. máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Egy percet se aggódj! Nekem sem volt semmi tünetem az első terhességnél sem és a mostaninál sem. Mostaninál mellfájás volt mindössze (elsőnél még ez sem), és van is még, de az sem olyan brutál módon, csak kellemetlenül feszül néha. Egészen félidőig én sem éreztem magam várandósnak. Aztán félidő körül elkezdett nőni a hasam és érezni kezdtem a mocorgást, de addig minden ugyanolyan volt, mint terhesség előtt, leszámítva hogy nincs mensi. :-)

Boldog babavárást.

24 hetes

2014. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Neked is boldog babavárást, és köszönöm a választ!

Pár nap, és remélem a doki is megnyugtat majd!

2014. máj. 17. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!