Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért látok egyre több terhes...

Miért látok egyre több terhes nőt, viszont férfit nem nagyon látók velük, együtt sétálni? Direkt megfigyeltem ezt az anomáliát. Furcsa.

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoznak?
2019. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert dolgoznak a férjeik 🤦‍♀️
2019. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert dolgoznak. Sokan ha jön a baba két állást is bevállalnak, közben a terhes asszony intézi az ügyeket, vásárol, stb.
2019. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Manapság divatos a szüznemzés….
2019. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Terhes férfit sem szoktam látni. Nem nagy ügy.
2019. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy többen írták, biztos dolgoznak. Attól, hogy terhes vki, nem jelenti azt, hogy kísérgetni kell. Biztos szoktak együtt is sétálni, csak pont akkor nem látod őket együtt.
2019. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Ma is furcsán néztek rám a terhesgondozáson, hogy csak velem nem volt ott a férjem. Egy papírért mentem. Hú remélem sajnáltak mint állat, hogy milyen rossz egyedülálló anyukaként... aranygyűrűvel az ujjamon 😂
2019. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a férjem dolgozik, vagy edzésen van, ahogy azelőtt is, nem vagyunk kevesebbet együtt, mint azelőtt...miért kéne mindenhova együtt menni? Én most jöttem csak el a munkahelyemről, szóval eddig is egyedül jártam dolgozni stb és ezek után is egyedül fogok napközben bevásárolni. Orvoshoz sem kísér el szinte soha mert dolgozik és én már a jegygyűrűmet sem tudom hordani szóval a magadfajtàk biztosan sajnálnak, mint egy megesett lányt de nem különösebben érdekel,én tudom, hogy ez a normális..
2019. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Első terhesség alatt dolgoztam végig.. Mégis általában az utcán egyedül mentem, gondozásra is...ahogy nem terhesen is egyedül jártam az utcán, az orvost is egyedül intéztem.

A férjemmel ott találkoztunk, amikor végeztem

Amikor nehézkes lett, akkor abbahagytam a munkát (37. Hét)

Akkor amiatt voltam nélküle.



Most a nagyobbal itthon vagyok.

Mindent próbálok addig intézni, míg a férjem dolgozik, hogy utána csak egymással foglalkozzunk.

2019. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Én is egyedül mászkáltam, fwlnőtt vagyok, nem kellett a férjemnek kísérgetnie. Ez csak mostanában lett divat, hogy a leendo apuka pincsiként követi a vizsgálatokra. A férfiak nagy része amugy is csak pacát lát az uh képen, de jo pofit kell hozzá vágnia,nehogy a kismami besérüljön...
2019. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!