Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért látok egyre több terhes...

Miért látok egyre több terhes nőt, viszont férfit nem nagyon látók velük, együtt sétálni? Direkt megfigyeltem ezt az anomáliát. Furcsa.

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 20:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a 38. hét végéig dolgoztam, nyilván nem kísért a férjem minden nap..

Ő is dolgozott.

Ultrahangokra jött mindig, de védőnőhöz is magam jártam. A cukorterhelésre kísért még el azt hiszem.

De ígyis legalább 250 alkalommal láthattak terhesen magan az utcán a 40 hét alatt :D

Lehet benne vagyok a statisztikádban.

2019. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
7-es te képzelődsz. Szegénykém.
2019. okt. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
12-es, csak szarkazmus volt :) Senki nem sajnált le, mert nem volt ott a férjem. (max az olyanok, mint a kérdező) 7-es voltam...
2019. okt. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan..dolgoznak 😀 A ferjem ket napot dolgozik 12 oraban, ket napot nem. Az NST eddig mindig olyan idopontra esett mikor nem tudott elkiserni, engem is nezett a tobbi anyuka mert veluk ott volt a ferjuk. Namost en 5 percre lakok a korhaztol, igy atsetalok mindig. Ha a ferjem itthon lenne se kernem, hogy jojjon el velem NST-re mert ugyis csak a varoban ulne, oda nem johet be. Az ultrahangokra mindig elkisert, a szuleskor bent lesz, ha ido van barmikor el tud jonni munkabol. Nagyon sokszor mentem egyedul vasarolni es rendezni a dolgokat. Ebben nincs semmi, attol meg ha itthon van mindig egyutt vagyunk.
2019. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!