Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés utáni hetekben teherbe...

Szülés utáni hetekben teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

Valós dolog az ha az ember nem tartja be a 6 hetes pihenőt akkor az alatt teherbe tud esni?

Egy ismerősöm állítja így esett teherbe másodjára. Erre van esély?



2019. okt. 17. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Remélem nem szaporodik az olyan, akinek ez nem egyértelmű.
2019. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Igen, van rá esély.


Viszont hatalmas kockázat. Még ha egészséges is a terhesség, az anyával isten tudja mi lesz egy ilyen után.

2019. okt. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is hallottam beszélni egy ilyet a nőgyógyászaton. Miután kiment a páciens, és én az öltözőben vártam, kifakadt a doki, hogy még nincs 6 hete, hogy szült, de már terhes...
2019. okt. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is van ilyen ismerosom. Hala Istennek nincs baja sem az anyanak sem a kislanynak (mar 3-4 ev koruli), de mekkora felelotlenseg mar ez...
2019. okt. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ők kimaxolták a kiskorkülönbség fogalmát 😁😁😁😁
2019. okt. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Bizony hogy teherbe lehet esni. Ha szexelsz, de nem akarsz gyereket, rendesen védekezni kell. Mindegy, hogy szülés után vagy, szoptatasz, menstruálsz, azt mondta az orvos, hogy nem lehet gyereked. Akkor is védekezni kell.
2019. okt. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Vasvári Vivien esett így teherbe, ha jól emlékszem 2 héttel szülés után, de nem maradt meg, elment neki.
2019. okt. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Miculi111 ***** válasza:
Természetesen igen! De szerintem kicsi az esélye meg annak is hogy megmarad, mert fertőzés veszélye sokkal nagyobb mint normális helyzetben!
2019. nov. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!