Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek terhesen az...

Volt valakinek terhesen az esküvője?

Figyelt kérdés

Mesélnél róla milyen volt?Hogy bírtad, hány hetes voltál, hány fő volt? Polgári,templomi?Milyen volt a ruhád?

Minden érdekel!Lehet nálunk is így lesz.Kicsit félek tőle.


2019. okt. 18. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Az esküvőt nem kell túl fárasztóta szervezni nem terhesen sem. Mi tök kipihentek voltunk a végén, fent voltunk még hajnalig és beszélgettünk. 😊 Várandósan vendégként voltam, de aktív részvétellel mindenben (tanú voltam). Úgy sem volt gond, bár nekem sosem volt semmilyen terhestünetem.
2019. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Elég sok embernek volt.
2019. okt. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
16 hetes ikerterhesen, csak polgári, utána egy vacsi. Semmi extra, este 11-re el is fáradtam, mentünk haza.
2019. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

25 hetesen. Polgari volt csak, szulok es tetsverek voltak jelen. Utana fotozas is volt. Foldig ero hellobaby ruhat viseltem, sifon anyagbol igy nagyon kenyelmes volt, magassarku is volt rajtam, nekem nem okozott problemat akkor meg :) Utana mentunk vacsizni, kb 10ig voltunk ott, utana haza, ott meg apukam rittyentett egy “lakodalmat”, athivta a baratokat, szomszedokat 😀 Fent voltunk hajnali 3ig, en birtam :)

38+5 hkm

2019. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos terhes voltam, alig jött fel a ruhám. 🤦‍♀️😂 Jóval előtte lefoglaltam. Teljesen jól bírtam, volt nagy táncolás, feladatok stb. Nem voltunk sokan 60 fő. Nagyon élveztem a szervezést is. Másnap viszont pihentem elég sokat. Persze volt segítség.
2019. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Jöhetnek még.

Én is attol tartok,hogy a most kiválaszott ruhám, nem lesz jó,ha addigra terhes leszek. :D

Nekünk csak polgári lesz,az biztos. Szük család, barátokkal terveztük kb. 50 fő.

2019. okt. 18. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Aznap lett pozitív a tesztem (10 nap késésnél teszteltem).

Annyi volt, hogy gumírozott hátú ruha kellett, meg nagyobb melltartó, mert nagy volt a mellem, és fájt.

Valamint nem ittam alkoholt.

És nem tudtam semmi édeset megenni, megkóstolni, semmi... Még az esküvői tortámat sem.

2019. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
7 hónapos terhes voltam, a községházán volt, semmi felhajtás a szüleim voltak a tanúk, rajtuk kívül még a férjem szülei testvére és az én tesóm volt. Nem volt hosszú ceremónia, bár nehézkes volt magassarkúban állni egy helybe. Nem volt menyasszonyi ruhám. Egyszerű térd alá érő, hosszú ujjú, barackszínű egyberuha. Tél volt
2019. okt. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!