Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hétben járkok. Másfél...

28. hétben járkok. Másfél hete voltam terheléses várvizsgálaton, ahol minden oké volt. Mikor kell mennem legközelebb kötelező vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
szia! én a terheléses vizsgálat után bementem a dokihoz leadni a leletet hogy lássa semmi gond, utána 1hónap mulva kell menni a 32héten(3trimeszteri) vizsgálatokra
2008. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálunk az utolso vizsgálat a cukor terhelés utána nincs se vérvétel se ultrahang
2008. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első válaszolo vagyok, az lehetetlen hogy az a utolso mivel az utolso 4-5 héten heti uh van és vizelet vizsgálat illetve nézik folyamatosan a kicsi szívhangját a ctg-ről nem is beszélélve, ja és téged is fognak figyelni, méhlepény állapota vérnyomás stb... ez nem doki függő ezek ugmond kötelező vizsgálatok.... szerintem menj dokihoz ugyis elmondja hogy mikor kell menni. a leletedet meg jó látja
2008. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2008. nov. 17. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
de hidd el hogy nálunk nincs több a harmadikat várom a másik kettönél is igy volt,nincs kötelezö vizsgálat nálunk több ha akar a doki akkor tanácsadáson rád néz ultrahangon ha nem hát nem
2008. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a 36. héten is van vérvétel és vizeletvizsgálat. A cukorterhelés a 25. héten volt.
2008. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!