Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen volt elsőnek...

Hány hetesen volt elsőnek ultrahangod? A 12. hetes az első kötelező?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, nekem korábbi terhességeimnél már az első orvoslátogatáskor készült uh. Most mikor megvizsgált azt mondta nagyon hátrahajló méhem úgysem látna semmit. De még azt sem tudom egy vagy kettő, vagy va e szívhang. olyan izgatott vagyook ill érdekelne azért. Tudom h minden ok a babával, de azért jó volna tudni hány pocaklakóm van. Persze nagy esélyjel csak egy... de nah :)

9 hetes vagyok. Mit tanácsoltok??

Félek elmenni hogy hát jötttem uhra... amúgy is nagyon bunkó a doki.


2011. szept. 21. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinált hüvelyi UH-t?

Ez furcsa. Az első alkalommal az szokott lenni nagy általánosságban, bár itt olvastam, hogy van olyan magán doki aki hasit csinál elsőre is.

2011. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez furcsa. Nekem 6+4 volt az első (privát úton, türelmetlen voltam :)), és 8 hetesen a hivatalos "terhességmegállapító".


Nem tudsz esetleg másik dokihoz menni?

2011. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
3 hét múlva úgyis lesz hüvelyi. Most CSAK ezért nem akarok 7000Ftot fizetni mert úgyis ennél a dokinál szűlök. A másik kettőt is nála szűltem, jó orvos, nem a bunkósága miatt járok hozzá. :) szóval más orvos kizárva. De én is így sejtettem ahogy írtátok, hogy csak szoktak csinálni.... :-S Nem tudom mit tegyek.. mennyek e vissza. Csak max lehurrog.... el már csak nem küld. CSak nem tudom a hátrahajló méh mennyi ideig okoz esetleg ilyen gondot, hogy nem lát semmit.
2011. szept. 21. 21:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már végképp nem értem. Ha már szültél két gyereket, ráadásul ugyanennél az orvosnál, akkor tudhatná, hogy hátrahajló a méhed, nem? Eddig hogy volt?
2011. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hátrahajló a méhem és én még sosem hallottam, hogy ez miatt nem vagy rosszabbul lehetne látni a babát uh-n. Ez most meglepett.

Nekem úgy volt, hogy a pozi teszt után mentem dokihoz (sztk-ba) és egyből el is küldött UH-ra hogy megtudjuk valóban terhes vagyok-e. Akkor még nem volt szívhang, a köv. héten kellett vissza menni, akkor már volt. Legközelebb 12. héten kellett menni.

2011. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hetesen volt először, mert akkor mentem dokihoz. Megkaptam a védőnőnek szánt levélkét is! nem értem a dokidat!
2011. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen volt huvelyi. az elso gyereknel (masik orvos) volt 9 hetesen is, de most csak a 12 hetes.

ugy ereztem belebolondulok :D

en ragaszkodtam volna a helyedben hozza.

bunko, nem bunko, ha mondod hatarozottan, nem mondhat nemet.

(nekem csak azt mondta a dokinom, hogy hangot nem mutat, mert ilyenkor meg veszelyes (az elsonel mutattak), de mutatta kepen hogy dobog a kis szive)

2011. szept. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Erősen hátrahajló méhem van, még is 6+5 naposan látszott a szív pulzálása, a dokid egy lusta dög, nem akart veled bíbelődni , ennyi.
2011. szept. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát mindig hátrahajló volt gondolom mert tudom máskor is említette, csak akkor valahogy rámenősebb voltam és rákérdeztem hogy azért nem kukkantanánk meg? És akkor megnéztük. De volt h nem látta s visszarendelt. Nah nem tudom mi lesz lehet holnap elmegyek, és "bepofátlankodok". Csak jogom van hozzá... :-S köszi a válaszokat.
2011. szept. 22. 09:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia,nekem is hátrahajló méhem van még is látta a doki,előző babámnál 5+5 hetesen már pulzálást is látott,a mostani babámat 5+3 hetesen is látta már de pulzálás még nem volt.


17hkm

2011. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!