Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez a bhcg eredmény...

Szerintetek ez a bhcg eredmény adhat okot nekem a reménykedésre? Utoljára szeptember 5. én jött meg, tartott 10 napig a mensi (sajnos rendszertelen) az óta még nem jött meg.

Figyelt kérdés
Október 11.én teszteltem először nagyon halvány pozitívat. Majd 16.án már erős pozitív lett, 17én meg majd kiugrott a két csík. 16.án elmentem nőgyógyászhoz, aki uh-n semmit nem látott, ezért elküldött vérvételre, amin a hcg 101 lett, ami szerinte alacsony, így felmerült a méhen kívüli terhesség is. 2 nap múlva a vértesztet megismételtük, 239 lett az eredmény, de még most se zárták ki azt hogy méhen kívüli. Van valakinek hasonló tapasztalata? Ha az együttléteket veszem alapul, akkor kB ma vagyok 3 hét 6 napos. Ezért nem látta szerintem

2019. okt. 19. 22:22
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm / köszönjük 😊
2019. okt. 26. 20:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!