Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérszegény vagyok terhesség...

Vérszegény vagyok terhesség alatt, de nem vashiányos, a vasam rendben van. Szerintetek gond önmagában a vérszegénység?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a nőgyógyászhoz a labor eredménnyel.
2019. okt. 21. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A szülésnél bizony gond lehet
2019. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én ezt annyira nem értem. Ha rendben a vas, akkor mi nincsen rendben? Mi mutatja, hogy vérszegény vagy?
2019. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó:hát a hemoglobin értéke.
2019. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, a hemoglobin.


Amúgy császár lesz, ott kevesebb vért veszít elvileg az ember, nem?

2019. okt. 21. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt. Vas 19, (11től jó nálunk) hemoglobin 112. Nekem erre azt mondta az orvos belefér, de neked mennyi a hemoglobin?
2019. okt. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem gond volt. Sima szülés volt és ez mentett meg, mert császárnál valószínűleg elvégeztem volna. Így is kaptam két tasak vért, hogy megmaradjak. Bár nekem súlyos vashiányom is volt mellé.
2019. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hemoglobin nálam 115, szóval akkor kb. ugyanaz mint neked :)

A dokim minden esetre azt mondta h császárig kapok 5 vas injekciót és szedjek vas tablettát is. Remélem nem fogok elvérezni. Most vagyok 28 hetes amúgy.

2019. okt. 22. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!