Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esély terhességre?

Van esély terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! (Tudom, többi ilyen kérdés is van itt, ne kövezzetek meg érte.)

6-7 napja késik, 3 negatív teszten vagyok túl. ( ha késik a menzeszem, maximum 1-2 nap)

Fájnak a melleim, előfordul, hogy rosszul vagyok reggelente,(egy kis szédülés hányingerrel) jóval érzékenyebb is vagyok, mint voltam

Létezik, hogy a teszt nem mutatja ki?

*egyenlőre még nincs tervben baba.



2019. okt. 22. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Előfordulhat. Ha nincs tervben és védekeztek is az igencsak csökkenti az esélyeket. Amúgy egy hét késés meg belefér. Ha annál többet késik és meg sem jon se a teszt nem pozitív fordulj dokihoz.
2019. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét késés után negatív teszt? Biztosan nem vagy terhes, ilyenkor már kimutatná.
2019. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem védekezunk*

Kimaradt :D

Koszonom az eddigi valaszokat! :)

2019. okt. 23. 00:58
 4/8 anonim ***** válasza:
késői peteérés esetén előfordulhat, de más miatt is kimaradhat
2019. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha egy idon belul nem jon meg, irany az orvos. A melleimet rettenetesen neheznek erzem, nagyon erzekenyek, szinte alig lehet hozzaerni.
2019. okt. 24. 01:01
 6/8 anonim ***** válasza:
majd meséld el, mi volt! (nekem a mellem érzékenysége volt az első jel a babánál, de szurkolok...)
2019. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

szex volt? ha igen, akkor van esély

tényleg nem tudtad??? :D :(((

2019. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, volt. :D :D csináltam tesztet, negatív, viszont még mindig nem jött meg :/
2019. okt. 27. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!