Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tabletta kihagyás okozhatja a...

Tabletta kihagyás okozhatja a megvonásos vérzést? Vagy nagyobb az esély a terhességre?

Figyelt kérdés
A 2. és a 3 héten maradt ki 2-2 tabletta, tesztet még nem csináltam mivel az utolsó tablettás hétemen voltunk együtt 1,5 hete.Ma kellene elkezdenem az újabb levél tablettát, eddig nem jött meg.
2017. okt. 27. 08:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat kérdést rosszul írtam, megvonásos vérzés kimaradását.
2017. okt. 27. 08:10
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm pont így járt. Több, mint 2 hét késéssel jött meg a vérzés.


Amíg nem jön meg ne kezdd el az új levelet.

2017. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez sok, azt hittem max 1-2 szemről van szó. Hát össze-vissza vérzést csinál ja. A helyedben megkérdezném a nőgyógyászt mit javasol, nem kezdenék kísérletezni.
2017. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és hogy védekezni kell, óvszerrel az egyértelmű, ha ennyi kimaradt.
2017. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem értem. Nyilván azért szedsz tablettát, mert nem akarsz terhes lenni. Bárkivel előfordulhat, hogy egy-egy tabletta kimarad, de ha már kimarad, miért nincs annyi eszed, hogy elolvasd a betegtájékoztatót és annak megfelelően cselekedj? Ha ezt megtetted volna, akkor kiderült volna számodra, hogy 2 tabletta kihagyása bármelyik héten terhességet eredményezhet, ilyen esetben védekezni kellett volna pluszban valami más módszerrel is.

És igen, simán lehetsz terhes.

2017. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy terhes lehetek.Nem ez volt a kérdésem lényege, hanem hogyha nem lettem terhes a 4 tabi kihagyása okozhatja-e hogy nem jött meg a megvonásos vérzés.
2017. okt. 27. 22:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen. Okozhatja.

Ha nem kérsz ilyen választ, akkor máskor ne írd oda a tesztes körítés, meg az együttlétet.

2017. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Pont, hogy ilyen esetben ált. a hormonszint csökkenés miatt pecsételő vérzés jelentkezik vagy megjön a megvonásos vérzés. Max akkor tudom elképzelni, hogy emiatt késik, ha a kihagyott tablettákat a levél végén beszedted.
2017. okt. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szedtem be pluszban a kihagyott tablettákat, nem volt pecsételő vérzésem.
2017. okt. 28. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!