Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején hasfájásra,...

Terhesség elején hasfájásra, hasszúrkálások, ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés

A napokban derült ki, hogy babám lesz. ☺️

Viszont már az elmaradt menstruációm előtt is úgy éreztem, hogy megfog jönni. Szerencsére nem jött meg, de azóta is fentállnak a fájások. Ugye nem lesz baj belőle?


2019. okt. 23. 04:11
 1/4 anonim válasza:
Nem hinném, hiszen Páromnak is volt ilyen, de mindenképpen menj el orvoshoz, aki majd felügyel és bármikor felhívhatod.
2019. okt. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális, mivel növekszik a méhed. Szedj magnéziumot, attól enyhülni fog. Amíg csak görcsök vannak, vérzés nincs, addig teljesen normális :)
2019. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én is nagyon féltem, egyszer konkrétan úgy fájt, hogy azt hittem reggelre elment a baba, de az orvosom szerint még ez is belefér. :)
2019. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ettől nem lesz baja, de nem tudjuk nyilván garantálni hogy amúgy sem. Csak nyugi, lesznek ennél ijesztőbb tünetek is, addig ne aggódj, amíg nincs baj, ráérsz akkor, ha bekövetkezik
2019. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!