Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az az édességmennyiség,...

Mennyi az az édességmennyiség, amit naponta megehetek és még nem veszélyes a terhességi cukorbetegség kialakulására?

Figyelt kérdés
A terhesség első felében nem kívántam egyáltalán az édességet, de most félidősen és egyre inkább. Eszem is mivel a "Mikulás" sok édességet hozott :-).
2007. dec. 10. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Mértékkel nyudodtan.E`n a mogyorókrémmel vagyok így.Amíg nincsen kibontva,nem is érdeke.De ahogy....kanalazom.

Jó azért ésszel.Sokan azt mondják legjobb ha kihagyod az édességeket.De az az én számomra is lehetetlen.

Egyél,de tényleg mértékkel.

34hetes kismama.

2007. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mértékkel. Napi 1-2 kocka csokival biztos nem fogsz ártani magadnak, max. sétálj egy kicsit többet is.
2007. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az én doki azt ondta süthetek a páromnak sütit,csak enni ne egyek belőle.:)indenki mást mond,szerintem is lehet mértékkel,csak ne egy táblát félperc alatt(inkább egy perc)
2007. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A cukorbetegség hajlam kérdése, terhesség alatt a hormonok váltják ki. Attól, ha édességet eszel, még nem alakul ki, max jól meghízol. A szervezet ilyenkor minden fölösleget elraktároz. Elősorban ezért nem ajánlják a csokoládét. Jó babavárást!
2007. dec. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat,aki terhessége alatt mindig csokit kívánt.De egyfolytában.12kilót szedett fel össz-vissz.Alkati kérdés.(Mondjuk mire túlleszek a harmadik gyermek megszülésén szeretnék úgy kinézni,mint ő:))

Amúgy szerintem kell egy kis hajlam is,és akor alakulhat ki cukorbetegség.egy kicsit minden nap ehetsz csokit,rosszabb az,ha kívánod és nem eszed.

2007. dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!