Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyivel jelentkezett...

Dajo kérdése:

Kinek mennyivel jelentkezett szülés elött ez a fájdalom? Keresztcsonttól balra, teljesen le a bal lábba sugárzik ez a fájdalom, tegnap este óta folyamatosan fáj. Vajon ez a szülés elő jele is lehet? 38+1 hetes kismama

Figyelt kérdés

#kismama #keresztcsont #38 hetes #szülés elő jele #ball láb
2019. okt. 24. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik babánál sem volt ilyen
2019. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3szor szültem és nem tudom miről beszélsz!
2019. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már vajúdás közben, kb a 2 perceseknél volt, hogy már a combomba is kisugárzott a fájdalom. Szerintem ez még nem a szülés előjele nálad, ha folyamatosan fáj, akkor valami ideget nyomhat a baba inkább.
2019. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami ideg. Nekem első terhességnél a 35. héten kezdődött és szülés után 4 héttel múlt el. A lakáson belül alig bírtam közlekedni. Most második terhességnél már 22 hetesen kezdtem érezni.
2019. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem piriformis fájdalomkor és porckorongproblémánál jelentkezett, nem terhességek kapcsán.
2019. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!