Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, hétfőn...

Meliciii kérdése:

7 hetes terhes vagyok, hétfőn voltam uh-n volt szivhang minden rendben volt a babával, viszont van egy 0,7cm hematomam és cisztam is?

Figyelt kérdés
Felírtak folsavat, és Arefam nevű hüvely kapszulat amit hétfő óta szedek, viszont tegnap reggel ilyen világos barnás karamell színű folyasom van, fel hívtam az orvost azt mondta duplazzam meg a kapszulat, és ha több jönne vagy piros színű akkor menjek vissza, viszont ma reggel is ugyan ez a folyas volt csak volt benne 2 darab nagyon pici darab alvadt ver is, estére van időpontom, de nagyon felek hogy nehogy addig baj legyen .

2019. okt. 24. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kerdesed? 🙂
2019. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az hogy mitől lehet a folyas, a hematomatol vagy a cisztatol?
2019. okt. 24. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább a hematómától. Szedj napi 3*1 Rutascorbint (érfal erősítő) és Magnerotot.
2019. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínű, a hematoma ürül ki. Mi volt a dokinál?

A magnerot ,calcium és rutascorbin valóban segíthet.

23 hkm

2019. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!