Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki kb 7 hetesen volt először...

Aki kb 7 hetesen volt először orvosnál és volt szívhang, minden rendben volt, az legközelebb csak a 12. hetire ment?

Figyelt kérdés
Vagy érdemes előtte még egyszer?
2018. szept. 6. 08:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Jelenleg most pont így vagyok. Izgulok is rendesen, jövő héten lesz a 12. heti.


Elsővel voltam a kettő között is. Akkor a 6. héten volt szívhang, majd mentem 8 hetesen és még 10 hetesen is a 12. előtt.


Az ok, hogy most máshogy van: még nincs új orvosom.

2018. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én egy hete voltam, még augusztusban. Legközelebb októberben kell mennem. Nagyon messzinek érzem. Ezért kértem egy időpontot kb 10 hetesre. Kíváncsi vagyok más volt e még közte.
2018. szept. 6. 08:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak a 12. hetire mentem.

Ha nincs semmi panasz felesleges elmenni

2018. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Igen, én is így voltam, szerintem ez a normális, mindenhol így van.
2018. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 7 hetesen és 12 hetesen fogok menni.
2018. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első UH 8 hetesen, következő 12 hetesen, mindkét gyerkőcnél így volt. Utána a 18 hetesig nehéz a 6 hetet kivárni, de aztán már 4 hetente hív a dokim, az jó. 😊
2018. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
En azert is szeretnék menni meg egyszer mert az első uh-on mensi szerint mar nagyobbnak kellett volna lennie, de nem kozepidoben fogant (ovu tesztbol tudom) es ennek megfelelő is volt a mérete. De azert szeretnék biztosra menni hogy tenyleg jol fejlodik-e.
2018. szept. 6. 10:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre missed ab lett, ezért utána mindkétszer voltam a kettő közt is egy kontrollon. Lányomnál 9 hetesen, most a kisfiamnál 10 hetesen.
2018. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Először voltam 6hetesen majd elmentem 9hetesen is és utána volt a 12dik heti vizsgálat. Nem tudtam volna kivárni a 6hetet közötte így beiktattam inkabb mégegyet. ( magán dokihoz járok)

Szoval ha téges is jobban megnyugtat ha közben elmész mégegyszer akkor semmi akadálya.

2018. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 6+ pár naposan voltam sztk-ban terhesség megállapításon. Aztán elvileg 12 hetesen kellett volna menjek, de annyira kiborított a sok katyvasz, hogy inkább bejelentkeztem magán dokihoz, aki csinált 9 hetesen is uh-t.
2018. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!