Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a méret normális? Utolso...

Ez a méret normális? Utolso ciklustól szàmolva a 7. hét 4. napja volt tegnap. Voltam ultrahangon ahol szivhang még nem volt, de a szív pulzálását lehetett látni. Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szeptember 8.án volt az utolsó menstruáció kezdete

Szeptember 24.én voltunk együtt multhónapban, tehat a datum elég kötött

Ma az ultrahangon 4mm-es embrió látszott pulzáló szívvel.

6.hét első napot irt az orvos az ultrahang képre

Nagyon aggodom hogy jo e ez a méret, mert májusban életmentő műtétem volt méhen kivüli terhességgel

Most pedig napi 600mg progreszteron támogatást kapok

2hét múlva kell visszamennem


2019. okt. 25. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Szív pulzálás az egyenlő a szívhanggal./ ha a gépre adnak hangot, akkor az a pulzálás adja ki/


Amíg van "szívhang" és növekszik, addig semmi gond



Később foganhatott pár nappal

Ennyi

2019. okt. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Szept 2-ÁN volt meg utoljára. Uh szerint 7+2 napon vagyok. 6+2-n volt szívhang. Akkor volt 5,2 mm. Én is szedek progipótlást.

Ha az orvos nem mondta hogy baj lenne akkor nincs is. Kár, hogy nem kapcsolt hangot a gépre. Én már 6+2-nél láttam is a képernyőn a pulzálást.

2019. okt. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is 7+4 naposan voltam első uh-n. A méretei szerint 6+5 volt akkor. Nekem volt szívpulzálás, ma már 30 hetes a picúrom és azóta is kissebb a mérete azzal a pár nappal. De egészséges, aktív magzat. Ne aggódj, minden rendben. 💕
2019. okt. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a szeptember 24-i aktusbol lehetsz terhes, akkor max 6 het 4 napos lehet a terhesseg, vagy par nappal kisebb. Az uh alapjan is kb ennyi, 6 het 1-2 nap kornyeken van meret alapjan, az is jo, hogy a szivmukodes beindult.

Szoval ez teljesen normalis igy.

Mensi alapjan is kozel ennyi (6 het 5 nap, ha jol latom). Par nap elteres ide-oda teljesen normalis.

Az esetedben a korabbi mehen kivuli miatt ugyis az volt az uh lenyege, hogy jo helyen van-e az embrio.

A terhessegi kort 12 het koruli uh-n szoktak pontositani.

2019. okt. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!