Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhesség alatt ég a...

Akinek terhesség alatt ég a torka, mit szed rá?

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De mitől ég? Gyomorsav, megfázás vagy esetleg más? Nekem a savam marta a torkomat, Ludea-t írtak fel mikor már mondtam hogy kiprobaltam mindent de aludni sem tudok annyira jön fel.
2019. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most kezdett el gyomorsavam lenni, tegnap vettem a Rennie-t (gyógyszerész javaslatára), meglátjuk, hogy mennyit segít.

24 hetes

2019. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha savtól akkor Rennie ha megfázás akkor tantum verde. Múltkor vettem a patikában mondták, hogy szedhető terhesen.
2019. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt nem írtam oda,hogy a savamtól.Olyan rossz,sokszor már majdnem hányok miatta.Nem győzöm a hideg tejet inni.🥺Köszönöm a válaszokat,akkor veszek olyan renit,remélem segít.
2019. okt. 25. 15:41
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Valakinek segít a salvus víz vagy a hamozott mandula esetleg natur mandula pure (DM). De van az a pont ahol már tényleg csak a gyógyszer segít sajnos de az sem a világ vége. Jobbulást
2019. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első babámmal elég volt a Rennie. A másodikkal annyi savam volt, hogy szinte enni sem bírtam már,a Rennie olyan volt, mintha semmit nem vettem volna be. Akkor írták fel a Ludeát.
2019. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gaviscon, meg a többször keveset evés.
2019. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sima tejet iszom 👍😏😊
2019. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Eddig én is tejett ittam,de olyan sokat,hogy már nem győzöm venni.És valamikor sajnos már nem segít.
2019. okt. 26. 07:11
 10/10 anonim ***** válasza:
A tejet amúgy sem ajánlja mindenki, persze szuper ha beválik de én például úgy olvastam hogy nem tanácsos
2019. okt. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!