Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használhatom ezt az intim...

Használhatom ezt az intim terület fertőtlenítő lemosására?

Figyelt kérdés

Amióta terhes vagyok, állandóan küzdök valamilyen intim problémával.

Most arra gondoltam, hogy kipróbálnám ezt megelőzésképp:

Tisztálkodás után az irrigátorba tennék tejsavtablettát + 1-2 csepp teafaolajat, és kívülről lemosakodnék még ezzel a keverékkel.

Valamint a tisztasági betétre is cseppentenék teafaolajat.

Ezt lehet így alkalmazni terhesség alatt?

Az orvosom csak gyógyszerekkel töm, de az antibiotikum utàn jön a gombaölőszer... és úgy látom, ennek így sosem lesz vége.


2018. febr. 15. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy rosszul gondolom, de nem az a baj, hogy a sok gyógyszer kipusztította a természetes hüvelyflórádat?

Szerintem inkább protexin gynophilus hüvelykapszulát, vagy idelyn beliema effect hüvelytablettát használj.

mondjuk lehet, hogy ezekkel jobb megvárni, hogy betöltsd a 12. hetet

vagy van még a Vitagyn C hüvelykrém.

2018. febr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
+1 az elsőnek! És terhesség alatt gombára a borax glicerint szokták javasolni.
2018. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vitagyn C szerintem is! Nekem is megelőzésre ajánlotta az orvosom terhesen, heti 1*, amikor a megelőzésre kértem javaslatot.
2018. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A teafaolaj töményen irritatív!!!! Pláne nyálkahártyán.
2018. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom még akarsz szabadulni tőle... De ilyenkor nagyon nehéz. Én a terhesség alatt 30hetig szívtam. Tényleg annyit. Hol gomba hol baci hol mind a kettő egyszerre. Már Tell mindennel kezelve voltam és utána mindig egyből huvelyflora visszaallito de akkor se sikerült. Megszultem és eltűnt minden kezelés nélkül. Gyenge az immunrendszered és azért nem sikerül. De majd a terhesség után helyreall.
2018. febr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, addig nehogy baja legyen a babának...
2018. febr. 15. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!