Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 8. kerületbe járok sztk...

Ha a 8. kerületbe járok sztk terhesgondozásra, attól még szülhetek a Szent Imreben, ha nekem az szimpatikus?

Figyelt kérdés
Hogyan működik ennek a folyamata. A dokim mar nem vezet szülést, ezért érdeklődöm.
2019. okt. 28. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs ottani fogadott dokid, akkor felejtős.
2019. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és az orvos fogadás az úgy történik, hogy keresek egyet, aki szimpatikus, érdeklődöm stb, felhivom és ha fogad, akkor mehetek oda? nem gond, ha nem hozzá járok terhesgondozásra? vagy párszor azért a fogadott dokihoz is illő elmenni vizsgálatra? csak hogy ne a szülőszobán lásson először? :D
2019. okt. 28. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Szt Imrében nem vállalnak anélkül, ha nem hozzájuk/ orvosukhoz jársz terhesgondozása.


Odaeshetsz ügyeletbe, ha előrehaladott a szülésed, akkor nem küldenek el.

2019. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha fogadott dokid van az azért fogadott mert ő csinálja a terhesgondozasodat is. Vagyis havonta otthagyod neki a vizsgálati díjat és azt, amit megbeszeltek/gondolsz a szülésre.
2019. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha az en dokim mar nem vállal szülést, valtsam le masik orvosra,aki majd a terhesgondozast meg szülést is levezeti?
2019. okt. 28. 21:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt a belátásod szerint kell eldöntened.


Én is így vagyok.


Ügyeletben szülök emiatt ( mert messze van normális doji, csak amiatt, hogy figadott legyen a tgondozásért nem fogok egy nem olyan jó dokinak perkálni és utazni, vagy sokat utazni az 1 évesem mellett)

Elsőre a munkahelyem mellett jártam- volt dokim- Szt Imrében szültem, de ez 70km most tőlem.

3.

2019. okt. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát en eddig maganhoz jartam, es 3 alkalom alatt fizettem neki 90 ezer ft ot... Aztan meg a tappenzes papiromat se irta ki, hiaba volt 2 szakorvostol is javaslatom, ugyhigy elmentem sztk-ba, ahol meg rendesek is voltak velem es nem kellett 3 orakat várnom, hogy sorra kerüljek. Most csak azért kellene váltanom megint magán dokira, hogy nála szüljek? Es ha ügyeletben szülök, mert pl pont a Szent Imre környékén jön ram a szülés? :D
2019. okt. 29. 10:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem kell magánt fogadnod ha nem ragaszkodsz az Imréhez. De olyat már hallottam hogy valaki y-hoz járt gondozásra aki szülést nem vállalt és a gondozó doki ajánlotta be szülésre egy másik dokihoz.
2019. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Es ha ügyeletes orvoshoz megyek szülni, akkor megyek először a korhazba, amikor mar szülök, vagy előtte is el lehet latogatni? Vagy abban az esetben nem kezdik el mutogatni a szuloszobakat stb...
2019. okt. 29. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!