Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem lesz több barna folyás...

Ha nem lesz több barna folyás akkor ne aggòdjak? Nem számìtottam pozitìv tesztre.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma délután pozitìvat teszteltem. Aminek egyébként nagyon örülök. Voltam már terhes, van egy kisfiam már, de ilyet nem tapasztaltam. Tegnap kellett volna megjönnie, vasárnap. Pénteken görcsölgettem és pisi után ròzsaszìnes folyásom volt. Bocsi a részletessegért, de leìrom. Ez ment pénteken, szombaton már enyhén véres barnás dolog volt már a betétemen, de az sem számottevő,menstruáciònak nem mondanám. Vasárnap már csak ilyen enyhe ròzsaszìnes barnás folyás, ma már szinte semmi. A hasam mensi szerüen görcsölget lassan egy hete, és rettentően sokat kell pisilnem, de más tünetem nincs. Holnap pròbálok időpontot kérni egy dokihoz.

2019. okt. 28. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem időpontot kérnék a helyedben, hanem odamennék a nőgyógyászati szakrendelésre, elmondanám, hogy mi a probléma, ilyenkor kötelesek ellátni, ha terhes vagy.
2019. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. De az már bìztatò, hogy elmùlt a folyás nem? Aggòdok nagyon :( lehet csak kémiai és megfog jönni reggelre...ilyen rémes dolgokon jár az agyam.
2019. okt. 28. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a korhazba. Pont igy veteltem el.
2019. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehet kémiai terhesség. De jobb lenne, ha minél előbb látna orvos.
2019. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Semmilyen vérzés nem normális.
2019. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is elvetéltem először. Beszaladtam az ügyeletre, még mikor csak nagyon pici barnázás volt, a doki hülyének nézett, hogy nem lát vért belül illetve ez még nem barnázás. Meg szinte úgy tett, lehet meg fog indulni a spontán vetélés magától. Teljesen úgy éreztem ,hogy a doki a vetélésnek szurkol. Rá 1-2 napra megindult kifolyni aminek ki kell. Sokan írják, hogy azonnal menni kell barnázással, mert ad az orvos progeszteron pótlást. Én ezt akkor is kérdeztem, de nem láttak terhességre utaló jelet, csak felritkulást, és kb úgy kezeltek, mintha kitaláltam volna. 119 volt a HCG a véremben, de ők megállapították, hogy ha el akar menni, úgyis el fog. Nem ajánlottak progeszteront. Lehet azt már idősebb terhességnél ajánlják, nem a 4-5 heteseknek.
2019. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ez nálam fordìtva volt, nem pozitìv teszt után jöttek, hanem előtt pár nappal. Az esedékes menstruáciòm napján állt el, a pozitìv teszt után semmi nem volt. Szòval nem az volt, hogy pozi teszt és utána barnázgatás...Doki azt mondja, lehetett beágyazòdás vagy emlékezett a szervezetem a mensire és "pròbált megjönni". Várni kell, nem kell aggòdni, magnézium és pihenés.
2019. okt. 29. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!