Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leghamarabb mennyi időn belül...

Leghamarabb mennyi időn belül és mennyi folyadéktól telik meg a húgyhólyag (ultrahang miatt kérdezem)?

Figyelt kérdés

Nekem elég macera belőni, hogy úgy menjek ultrahangra, hogy félig tele/tele legyen a hólyagom, ne kelljen elmennem közvetlenül az ultrahang előtt pisilni ha egy kicsit tovább kell várnom a váróban, mint ahogy időpont alapján behívnának vagy hogy ne kelljen nagyon pisilnem ultrahang alatt, mikor nyomás éri a hasamat.

Valami tapasztalat esetleg, hogy ultrahang előtt mennyivel szoktatok inni és mennyit, hogy az minden szempontból ideális legyen?


2019. okt. 29. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell tellt hólyag uh előtt. Soha.
2019. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
10 hetes vagyok. Eddig hüvelyi uh-n voltam, ott valóban nem kellett a telt hólyag, minden uh előtt elküldtek pisilni. Most a 12 hetes uh-ra megyek, azt mondták, hogy ez már hasi uh lesz és félig telt/telt hólyaggal menjek....
2019. okt. 29. 16:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én se tudom belőni, de nem is foglalkozom vele. Nem megyek el közvetlen előtte várakozási idő alatt és akkor vmennyi csak lesz benne.

Egyébként is 100x járok pisilni/nap. Múltkor is kérdezte az orvos, hogy félig telt hólyaggal jöttem e. Kedvem lett volna mondani, hogy ha uh szemem lenne és magamba látnék nem lennék itt. Elég hülye dolog ez egyébként.

2019. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Ne gyötörd ezzel magad



5 perccel előtte voltam posilni, mègis megjegyezte a doki, hogy szerencsére mindent jól làt, ( a baba sem ficereg el) a hólyagom is telt.

Majdnem képen nevettem.


Ha eltelik kb 10 perc és rendesen fogyasztasz folyadékot, akkor nem lesz gond

2019. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi 3 l-t megittam, de pisi után minimum 2 dl-t ilyenkor
2019. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom miért mondták ezt. Szerintem hülyeség, minket ultrahangoztak hetente, egyszer se mondták, hogy félig tele legyen a hólyagom, tök mindegy, nem is azt nézi, talán egyszer régen nézettem valami hasi belső szerveimet és akkor kellett úgy menni, hogy pisilni kelljen, babás ultrahangnál nem fontos.
2019. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Ilyennel ne foglalkozz :)
2019. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyet sose mondták és mindig látták a gyereket.
2019. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre válaszolva, üres hólyag 1/2-1 óra alatt telik meg. Ez 4 dl vízre vonatkozik. Pont ma olvastam, mert felfázással küzdök.
2019. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!