Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi szorulás ellen mit...

Kitty29 kérdése:

Terhességi szorulás ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Mindent kiprobáltam már uborka lé és tej paradicsom és tej már a kórhazat is felhivtam mivel már nagyon fájt a hasam alja ez miatt glicerines kuppot is probaltam semmi haszna csak szarabbul lettem tőle.kemenyedik miatta a hasam is hogy szorulásom van 🙁😢 nyugtalanít nagyon 28 hetes kismama vagyok
2019. nov. 2. 15:00
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Veszélyeztetett terhes vagyok 3as tipusú.Ami azt jelenti hogy a lepény be ékelődött a belsőméhszájhoz ami megakadájozza azt hogy ha megindulna a szülés vagy a verzes akkor az nem tud távozni nem biztos hogy észre venném és elvérezhetek!Tegnap közölték az orvosok.
2019. nov. 8. 09:08
 22/31 anonim ***** válasza:
Jaj nagyon sajnálom!Kitartás!!!És ez a probléma korabban is fennállt, vagy csak most alakult ki.Hihetetlen mik vannak!😣
2019. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Szia. Ezzel Pécsen pld befektetnek... Bent vagy? Ha nyilna a mehszaj elindulna a verzes,nem tudom ez a fajta feljebb fog huzodni? Es hat a szekrekedes sem vmi jo ilyenkor. Drukkolok.
2019. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Hétfőn kell befeküdjek.Szeptemberben bent fogtak 4 napot aztán hazaengedtek mert kellett a hely.De nem az a baj hanem hogy a nőgyógyaszom nem szólt hogy előlfekvő a méhlepény es en így dolgoztam augusztusig.Első terhességem panaszmentes volt 3930g 54 cm rel született a fiam most 30hetes terhes vagyok a kislanyunkal és nem kecsegtetnwk semmi jóval 🙁
2019. nov. 9. 18:23
 25/31 anonim ***** válasza:
Szurkolok nektek.A 30. hét azért már nem olyan rossz.Az én kisfiam 33. hétre született hála Istennek egy egészseges, okos, huncut nagyfiú.Én is most várom a másodikat, de még csak 21+2 vagyok és már most vannak gondok, nagyon félek.Bízom bennek hogy minden rendben lesz!És elvisszül egészsegesen a terhesseget legalabb a 35-36. hétig, nekem az már tökéletes lenne.
2019. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Rendbn lesz ez,csak lehet szulesig nem engednek ki,mert elverezhetsz,ha lent marad a lepeny...drukkolok,hogy feljebb menjen,akkor tuti kiengednek.
2019. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Kiengedtek kaptam túdőérlelőt de azt mondták hogy lehet decemberben meg lesz 🙁

2100 at mondtak valamire de nem tudom mi lesz

2019. nov. 13. 09:19
 28/31 anonim ***** válasza:
Szurkolunk nagyon!Ahogy számolgattam december végére betöltöd a 37. hetet, akkor már koraszülött sem lesz.Szóval csak nyugalom, pihenj sokat, kitartást!!!
2019. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
2100: 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
2019. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat a megnyugtató szavakat sokat segít 😊

Lepény a belsőméhszáj szélét fedi és keresztbe van a baba be tud fordulni attól és szülhetek természetes úton?Mikor fordul olyankor mit szoktatok vagy mit lehet érezni mihez hasónlít.Aktív a mi kiscsajszínk és tegnap próbálkozott befordulni mert olyan fèl zsódérosan állt a pocakom

2019. nov. 15. 10:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!