Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen miért ilyen sok?

5 hetes terhesen miért ilyen sok?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok és sajnos néha annyira erős fehér, átlátszó folyásom van.

Érzem sokszor, hogy hirtelen egy nagyobb mennyiségű jön és annyira megijedek ilyenkor és futok wc-re,hogy ellenőrizzem,hogy "csak" folyás-e?

Sose volt folyásom és nem tudom miért van most ez a nagyobb mennyiség?


2019. nov. 2. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki szervezete másképp reagal a terhességre.

Ha fehér folyással meguszod, örülj. :)


Nekem nagyon sok volt a fehér folyás öl, hányásbol és hasmenésből is egészen a 9.hetig.

Utana csak hányás 17.hetig.


:) nemtudom mitől van, de normális, amíg nincs szaga, nem viszket, fáj stb.


Boldog Babavarast

2019. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok volt, van. A legjobb barátnő ilyenkor a tisztasagi betét. Naponta többször is cserélem. 🙄
2019. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A fehér folyás terhesen természetes. Neked kicsit több van.
2019. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat.
2019. nov. 2. 19:03
 5/9 khniki ***** válasza:
83%

Nekem picit kesőbb kezdődött, de egész terhesség alatt tele volt a lakás padlója foltokkal :D

Most, hogy elmúlt, a tej miatt kéne folyton felmosni...

2019. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert a szervezeted így óvja a babát, "kimossa az estleges bacikat". Használj tisztasági betétet!
2019. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is nagyon sok van. Es én meg tisztasági betét se tudok használni, mert allergiás vagyok minden betétre. Szülés utánra már rendeltem moshatót hátha arra nem leszek de ez így vicces lesz...
2019. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is sok van, illetve folyamatos erős hányinger (hányás csak egyszer hálisten) hasmenés és székrekedés váltakozik, étvágytalanság és farkaséhség szintén váltakozik. Fogytam is egy keveset.
2019. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is erós, fehér, testápoló krémes folyásom van, az első percektől. Nem aggódom miatta, mert nem viszket és nem büdös, én is olvastam, hogy ilyenkor ez is előfordulhat. Van, hogy felállok és kifolyik egy jó adag, de mivel nem fáj semmim, tudom, h nem lehet más, csak a fehér folyás. (volt már vetélésem, ott hamarabb fájt, mint folyt)
2019. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!