Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AngelSounds szivhangfigyelő...

AngelSounds szivhangfigyelő 15. héten? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
15. Hétben vagyok, kipróbáltam a készüléket, de nem vagyok még biztos benne hogy a babát hallom. Néha csak üres morajlas, néha enyhe Susogó hang, de néha találok egy gyors pulzáló hangot, de elég tompán. Az lehet a baba szíve vagy csak annyira hallani akarom hogy be meséltem magamnak? Akik ilyen tájt próbálták, milyennek hallották a szívverést? :)
2019. nov. 6. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A szívdobogását még nem fogod hallani, viszont a vér suhogását a köldökzsinórban igen. Nagyon gyors su-su-su hang. A méhed artériáját is hallhatod, de az sokkal lassabb. Nekünk is ilyen van, én is 15 hetes vagyok, mi a múlt héten megtaláltuk.
2019. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En 9+4 hetesen megtaláltam a szivhangot. A sajatomat is es a babaet is. Összetéveszthetetlen, ugyanolyan mint az orvosi UH-on! Nem susogas, meg morajlas, hanem tiszta pulzalas :)
2019. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A te szívverésed 60-70 körüli, a babáé 160-180 ebben az időszakban. Ami nagyon gyors dudup-dudup, a pici lesz. Minden ami ennél lassabb, az a tiéd.
2019. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Onnan tudod hogy a babáé, hogy nagyon gyors :)

Nálunk is volt hogy a párom az én luktetesemet hallotta, de tudtam hogy az túl lassú ahhoz képest amilyen eddig volt, tovább kerestem és meglett a pici gyors szivhangja, 😻

2019. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem véletlen az, hogy védőnőként is csak a 20.gesztaciós hét után hallgatunk szívhangot. Sokszor szakemberként is nehéz megtalálni. Az, hogy a hasad melyik részén keresendő, attól függ, hogy hogyan helyezkedik el. Ha megkéred a védőnődet biztosan szívesen megmutatja, hogyan tudod a legkönnyebben megtalálni.

Esetleg ha írsz egy e-mail címet, szívesen elküldöm én is, hogy mi ennek a folyamata, és mire kell figyelni, de még gyakorlott védőnőként is előfordul, hogy 5 perc mire megtalalom a szívhangot, pedig hidd el, hallgattam már párat :)

2020. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!