Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor múlt el a rosszul...

Nektek mikor múlt el a rosszullét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nektek mikor múlt el a terhességi rosszullét? (hányinger, szagok). Már a 16 hétben vagyok, de még mindig ugyan olyan rossz.. Főzni sem bírok 3 hónapja stb..

2019. nov. 6. 13:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz! :) 20:17es akkor tessék az asztalra csapni az orvosnál, hogy márpedig ha nem muszáj te nem akarsz tovább szenvedni a rosszullétektől. Sajnos rengeteg férfi nőgyógyász van akik úgy csinálnak mintha nem lehetne mit tenni, pedig lehet! Ott a cerucal v a daedalon kúp, én a Cerucalt néha beveszem, sokat nem csinál, de lehet neked jó lenne. Ha megsem próbálhatja az ember akkor az a kis esély sincs, hogy hátha jobb lesz.. :( Én már nagyon várom hogy megmozduljon, abban van az utolsó reményem.. Kitartást mindenkinek!
2019. nov. 7. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!