Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17. hetben vagyok! Ha eddig...

17. hetben vagyok! Ha eddig nem mult el a rosszullét, vegig "kitart"?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl a hanyasra. :(

Ma mar 2x ... Eddig mindig volt erom utana,de most egyszeruen semmi. Es dolgozok .

Van ,hogy csak 3naponta hanyok,de nasnal a 12. Hetig tart! Akkor ez nalam vegig ilyen lesz?


2016. márc. 20. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

ezt előre senki sem tudja megmondani, nekem elmúlt. nem szedsz valami gyógyszert? akár pajzsmirigyre vagy bármire? én azokat letettem a 12. héten, és végleg elmúlt a hányás.


ja és b6, szedsz b6-ot? nincs gyomorsavad? arra is szedhető gyógyszer terhesen is!

2016. márc. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetesen múlt el, barátnőmnek 20 hetesen kb. Valószínűleg félidő körül elmúlik.
2016. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok és még mindig szenvedek én is. de már jobb mint volt. remélem hamar elmúlik.
2016. márc. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy irtatok. Nem semmi gyógyszert nem szedek.

Femibiont, es magneb6-ot csak . Nincs savam sem.

Remelem lassan elmulik , mert igy nehez dolgozni, . :)

2016. márc. 20. 09:04
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedul :)

Kitartást neked is kedves utolsó! :)

2016. márc. 20. 09:05
 6/7 anonim ***** válasza:
En mar a 20. hetet taposom de meg mindig hanyok, tegnap 8* sikerult.Bar aztmondtak nekem ha a jovohetig nem enyhul akkor kapok valami gyogyszert mert elni sincs erom. Enni a piritoskenyeren kivul nemettem semmit hetek ota. Kitartast!
2016. márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

O utolsó :( sajnalom. En nem elnem tul,nekem a 2is nagyon sok egy nap :(

Kitartást talan lassan jobb lesz. Vagy a gyógyszer majd segit :))

Mikyen nemű lesz a babatok?

Nekem 1hete derült ki,hogy fiúcska :)))

2016. márc. 20. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!