Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok,...

6 hetes kismama vagyok, két-három naponta picit vérzek. Ezzel már voltam 2x két orvosnál is, -ők nem találtak okot?

Figyelt kérdés
Ha köhögök, vagy együtt vagyunk a párommal, utána van vérezgetek. Rákszűrésem volt 8 hete, elvileg semmi gond. Volt már valaki így? Vagy csináltassak még egy rákszűrést?
2019. nov. 7. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Ne szexelj... És menj vissza egy 3.orvoshoz.
2019. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem kellene házas életet élni ameddig nem tisztázódik a vérzés oka.Az orvosok nem írtak fel progeszterin pótlást?
2019. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem írtak fel semmit. A magándokimhoz elmennék, de fel se tudom hívni,mert hangszálgyulladásom van, max suttogni tudok. Csak egyszer voltunk együtt, azóta máshogy oldjuk meg a dolgokat a férjemmel.
2019. nov. 7. 17:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod a párod tud beszélni. Ő is felhívhatja..
2019. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Ne szexeljetek semmiképp amíg ez nem tisztázódik, igaza van a válaszolóknak. Plusz, nagyon kéne a progeszteron pótlás, keress egy harmadik orvost! Menj a pároddal, beszéljen helyetted ő ha te nem tudsz. Lényeg, hogy adjanak gyógyszert. Addig is szedj rutascorbint napi 2x...
2019. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Nálam a méhlepény volt a gond, méhszájon volt rajt.Szex szigorúan tilos.Táppénzre kellett jönnöm mert emelni is 3kg-5kg túl nem lehet.De ezt meg csak látta volna dokid uh-on.Vagy ahogy írták menj egy másikhoz.
2019. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

A progeszteron vérvétellel igazolt progihiányra jó, semmi máson nem segít, "vakon" felírni a legnagyobb hülyeség, amit itthon minden második nőgyógyász csinál sajnos (erre gigavizsgálatok is voltak, miután egy félreértés miatt elterjedt ez a hülye nézet).


Szóval ha felmerül, érdemes egy vérvételt indítani, nagyjából 1 nap alatt megvan egy drágább terhesteszt árából is magánban, és könnyen orvosolható.


Ha viszont a progiszint jó, és az UH-n nem látott semmi rendelleneset egyik doki sem, akkor szexmegvonás és óvatosság, mást nem lehet tenni, csak imádkozni.

2019. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
És így együtt mersz lenni pároddal? Nekem ez kicsit meredek, bocsánat, ha nyers vagyok. De belegondoltok?
2019. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát én sem, fontosabb a baba mint a szex,pláne ha vérzel.Párodnak ezt megkell értenie.Én tuti bepánikolnék,meg rohannék dokihoz.
2019. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó kettő válaszoló: mi nem világos azon, hogy leírta, hogy egyszer voltak együtt, utána vérzett, és azután már nem voltak együtt többször?

Ha köhögésre is, akkor biztosan a megerőltetéstől is véreznél.

Bár azt is tisztázni kellene, hogy friss, piros vér jön vagy barna?

2019. nov. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!