Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Buszos kirándulás terhesen?...

Buszos kirándulás terhesen? Bevállalnátok?

Figyelt kérdés

A párom cége rendez buszos Adventi kirándulást. Akkor leszek 28 hetes, rá is kérdeztem a dokimnál, azt mondta ha lesznek pihenők és úgy bírom menjek. ( 2,5 órás busz út)

Ti bevállalnátok?



2019. nov. 8. 08:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
2.5 óra azért nem sok.... Mi Brüsszelből autoztunk haza Budapestre amikor 26 hetes voltam. Nem volt panaszom így mertem vállalni az utat... Így azt tanácsolom, ha te úgy érzed bírod, menjél...
2019. nov. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%
2000km utaztam terhesen oda és vissza is Görögországba és ott is voltunk egy hetet.
2019. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
Simán mennék. Még a 32. héten repültem, többet, mint 2,5 óra.
2019. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
20%
En nem mennek,mert raz a busz,bar en paras vagyok es ulni sem tudok sokat. Vonat jobb lenne,az simabb es tudsz maszkalni. De egesz nap menni,ott nem igen tudsz ledolni pihenni sem,ha begorcsolsz. De te tudod.
2019. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
Én sajnos végig rosszul voltam, már egy 30 perces út is szédüléssel és hányással végződött.. Voltunk kirándulni mi is kb 27 hetes voltam, 1 órás út volt oda, nagyon megszenvedtem. Maga a kirándulás jó volt, pedig hegyen sétáltunk fel több km-ert, az nem volt gond. Szóval én nem mennék, de ha te nem vagy rosszul ne hagyd ki🙂
2019. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%
Én nem is a busz miatt nem mennék, hanem az egész napos járkálás miatt. Mi voltunk már így adventi vásárba csoporttal és nekem baromi fárasztó volt. Bécsben voltunk és ülőhelyet nem nagyon találtunk a vásárban és a városban sem volt sok szabad pad a tömeg miatt.
2019. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 khniki ***** válasza:
100%
Az utazással nincs gond, abból baj nem lehet. Inkább az a kérdés, mekkora a hasad, mennyire kényelmes v kényelmetlen egy buszülésben ennyi ideig ülnöd. Én pl. egy idő után már moziba sem tudtam menni, annyira rossz volt.
2019. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%
Férjemék is mennek a munkahellyel Adventozni, én akkor 19 hetes leszek. A gyakori pisilés miatt, és amiatt, hogy nem állhatok fel járkálni amikor csak akarok, plusz a hidegben való ácsorgás miatt én nem iratkoztam fel. Bevállalósabbak mehetnek, de én idén el vagyok karácsonyi vásár nélkül.
2019. nov. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm szépen a sok hasznos véleményt, és tapasztalatot!


Valóban én is a gyakori pisilés miatt hezitálok, illetve, hogy kötött program lesz, és így ha ne adj Isten érzek valamit kellemetlenséget, fáradok, nem tudok nagyon mit csinálni. Terhére meg senkinek sem szeretnék lenni. Úgyhogy tényleg át kell gondolni. Egyelőre változó, hogy épp melyik nap mennyi energiám van.

2019. nov. 8. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!