Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kreatív ötleted van,...

Milyen kreatív ötleted van, hogy közöljem a párommal, hogy érkezik a baba?

Figyelt kérdés
Nem volt hivatalos babaproject, de nem is mondható úgy, hogy véletlenül lett. Úgy voltunk vele, hogy érkezik amikor szeretne ( kicsit több, mint 4 hónap) egyébként Endometriosom van, így a meddőség is benne lehetett volna a pakliban. Szeretném meglepni, de ultrahangon még nem látszana, mert 3. hétben vagyok :) Nagyon bízok és pozitív vagyok, de van egy pici félelem még, nehogy gond legyen. Bírjak e ki 2 hetet, és akkor mondjam, amikor már biztos, vagy lepjem meg ezzel az ajándékkal már most.

#baba #ötlet #kreatív #babaérkezés
2019. nov. 9. 15:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szuper ötlet a kiskönyv :) egyébként szerintem ő még nem készült fel igazán még, úgyhogy ez old is. Nem azért mert probléma, hanem ilyenkor mindenkiben tudatosul hogy más lesz az élete :)
2019. nov. 9. 22:11
 12/21 anonim ***** válasza:
3. Hetes terhességet nem lehet kimutatni szerintem is kb 5 hetes lehetsz. Én simán megmutattam neki a tesztet, nem kötném sem a szülinapjához sem valami dátumhoz, mert ha ne adj Isten valami történne, akkor elég keserű lesz mikor elérkezik a dátum amit most így kitűzöl. Szerintem simán mondd el vagy add a kezébe vagy tedd le valahova es ne várj vele sokat, ez kettőtök közös gyereke, ne titkold el tőle örüljetnlek együtt neki
2019. nov. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nem szeretnélek lelombozni, de endometriózis mellett először azt kellene tudni, hol ágyazódott be.
2019. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék károgó varjú lenni, de egyelőre óvatosan a nagydobra veréssel, még szerintem se kösd időponthoz, míg orvos meg nem állapította a terhességet, valamint jó helyen ágyazódott-e be.

(saját tapasztalat alapján írom, sajnos még bármi lehet, egyértelmű pozitív teszt(ek) esetén is. 😔

2019. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van! Nagyon sajnálom, aki rosszat tapasztalt.:( Egyenlőre csak 1 megbízható személy tudja a munkahelyemen, hogy tudja mi a felállás ha rosszul lennék. Még nem közöltem a hírt, mert előbb én is szeretném megvárni a kis életjeleit.

Tegnap voltam ultrahangon, hogy először is megnézzék, hogy minden rendben van e, jó helyen van e pici kis mákszem. Nem magánrendelésen voltam és borzasztóan bántak velem. Mondtam, hogy azért jöttem ilyen korán, mert bizonyítottan endometriosisom van korábban volt egy sürgős ellátást igénylő műtétem, akkor derült ki és féltem hogy nem e méhen kívüli. Meghazudtolt az orvos, mert NEM lehettem volna várandós egy ilyen betegség mellett majd az extrém fájdalmak és ájulás közeli érzés, elsötétülés tüneteit kinevette, miszerint látszik hogy nem voltam még várandós... A képernyőt amikor megtalálta a picit, elfordította előlem.. :( amikor az utolsó mens 1 napjának október 12-őt említettem, teszteléskor pedig nov 8 pozitív lett, mondta hogy akkor vegyem szépen elő s telefont, mert ez túl korai... Esetleg szeptember 12 volt az utolsó. Én mondtam neki, hogy miért? Most november van és egy ciklus 28 nap én pedig 29. Nap teszteltem....

Úgyhogy hihetetlen, hogy ezt a világot éljük :( természetesen magánba fogok járni, de nem kaptam időpontot ezért mentem ide, hogy megnyugodjak.

2019. nov. 12. 22:04
 16/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom amit átéltél de miért zárod ki a párod? Nem úgy vagy hogy jóban rosszban ? Most egymást tamigathatnátok majd együtt örülhetnétek. Én nem bírnék és nem is akarnék eltitkolni előle ilyet és nagyon hatabudnék ha "neked jobb így" felkiáltással eltitkolna előlem ilyen kaliberű dolgot. Egy jó kapcsolat alapja a bizalom és tűzön vízen együtt át, helyette inkább idegen emberekkel akarod megbeszélni és a saját párod meg azt sem tudja mi zajlik benned...ez nagyon rossz
2019. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem zárom ki, csak még 1 hétig ki kell bírnom, amikor már teljesen biztos, hogy elindult a kis élet. Igazi meglepetést
2019. nov. 13. 14:06
 18/21 anonim ***** válasza:
Oké szerintem rémálom egy ilyen titkolózó kapcsolat de te tudod.
2019. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Teljesen félreérted :) Maga a megvalósult álom a kapcsolatunk és ezt szívből mondom. Csupán óvni szeretném még a gondolattól is, ha mégsem lenne biztos, hiszen annyira picike, hogy még vitalitást nem mutat. Megvárnám a bejelentéshez az első szívdobbanást.
2019. nov. 13. 16:51
 20/21 anonim ***** válasza:

#14 vagyok

Hasonlóan kedvesen fogadtak a tb alapú rendelésen, ahova eddig mindig (évente 1x szűrés miatt) örömmel mentem. Ez most megváltozott, soha többet sima rendelés...

Aug 15-én volt az utolsó mensim és szept 13-án egyértelmű pozitívat teszteltem. Szerinte túl jó volt a teszt 🤔😆

Pár nap múlva bakteriális torokgyulladásom lett 4 napig voltam lázas, 10 nap múlva erős vérzés kíséretében megjött a mensim 😔 a doki szerint semmi extra, biztos kémiai terhességem volt. Oké, ha így van elfogadom, de amilyen stílust megengedett magának az felháborító. Miért kérdőjelezi meg, hogy mit mutatott a teszt. (2 facelle és 2 xepil is pozitív lett)

Neked boldog babavárást kívánok! 🍀

2019. nov. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!