Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell abba bele szólni...

Miért kell abba bele szólni másnak hogy hány gyerekem van? Hogy lehet valaki ennyire bunkó?

Figyelt kérdés

Terhes lettem de nem terveztük párommal úgy döntöttünk megtartsuk. Erre olyanokat mondanak a rokonaink hogy minek nekünk még megint 1 gyerek mikor azaz 1 is sok volt és hogy én magam nem tudtam vele lenni soha. Igen sokat volt nálam anyukám barátnőim mikor megszületett de az azért volt mert parom mindig dolgozott én meg beteg voltam volt sok gondom, nem voltam jól.

Most is dolgozok így anyukámmal van a lányom ő már 2 éves. 3ig dolgozok csak utána már megyek is érte. Pénzünk van rá nem értem mi bajuk


2019. nov. 9. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezz vissza: most akkor mit csináljak vele? Vetessem el?! Adjam örőkbe?! Na, mondj valami okosat!
2019. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Sz.rd telibe. Én us ezt tettem...
2019. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

MegtartJuk.


Szarni bele.

2019. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Én nem szolok bele nekem teljesen mindegy kinek mennyi van. De ha már az elsonel is ilyen sok segitseget igenyeltel es ti magatok se szerettetek volna többet én rohadtul vedekeztem volna a helyedben.
2019. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Talán mert anyukád nem akar mégegy gyereket a nyakába...
2019. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.nem anyukám mondta ezt. A rokonok mondjak
2019. nov. 9. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amiatt mondják mert az embernek úgy kell kalkulálnia hogy magának szül gyereket, tehát persze megértem szorult a helyzet és anyukád vigyázott rá de ettől még neki is van élete. Biztos lenne dolga is azonkívül hogy az unokájára vigyázik, akit biztos imád. Emiatt mondják, mert nem elvárható senkitől sem még ha imádja is a kisgyereket hogy vigyázzon rá, másoknak ez úgy tűnik hogy a könnyebb utat választjátok.
2019. nov. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tőlünk a szüleink kérdezték, hogy minek nekünk 3 év korkülönbséggel egy második. Érdekes módon a 2 év múlva érkező harmadikat jobban viselték: :D

Lezarni, megszülni, felnevelni.

2019. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!