Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelybe nyilaló fájdalom 27...

Hüvelybe nyilaló fájdalom 27 hetesen? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ma egész nap a jobb oldalon éreztem inkább a huvelyemnel... Vagy hogy írjam le, a csontnal de inkább belül éreztem fájdalmat. Ülő állapotban nem, de ha megmozdultam akkor rögtön.

Annyira azért nem fáj, hogy rosszra gondoljak, csak furcsa érzés, kellemetlen és szokatlan. Eddig nem fordult elő.

Olyan szokott lenni, hogy a az egész hüvelyem fájdogál,feszül mint amikor menstruálok, de most ez is szinte egész nap tartott.

Ma olyan érzés volt mint amikor megvan, nem igazán tudom hova tenni ezt a dolgot.

Jelenthet valami rosszat, vagy természetes dolog?


Most így estére egyébként mindezek megszűntek 🤷🏻‍♀️


2019. nov. 10. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nyomott valami ideget a baba. Van aki konkrétan az egész lábában erez fájdalmat emiatt.
2019. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!