Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen étrend a legjobb? Van...

Milyen étrend a legjobb? Van olyan amit el kell felejteni a kaják közül? 11hkmo

Figyelt kérdés

Mivel külföldön élek igazából majd csak most fogok találkozni azzal a személlyel aki a terhességemet végigköveti.

Sajnos nem tudom azt csinálni hogy végig csak zöldségen, gyümölcsön meg húsokon éljek, van hogy megkívánom a csokit, pizzát, hamburgert de nem mindennap eszem ezeket. Gondolom az E betűs bolti cuccokat jobb ha kerülöm.

Ti miket ettetek? Ha néha becsúszik ez-az azzal még nem ártok ugye?


2019. nov. 11. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz mindent, félkész, készétel nyilván nem a legegészségesebb, de én ettem, nem a terhesség miatt nem ajánlottak ezek az ételek, meg nem is mind ugyanolyan. Amit nem kellene enni: penészes sajt, nyers hús, nyers hal.
2019. nov. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld a nyers dolgokat és ügyelj rá, hogy lehetőleg friss ételeket egyél. A szalmonella senkinek sem barátja nem még egy terhes nőnek.
2019. nov. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előzetes inzulinrezisztencia miatt diétáztam, hogy nehogy kialakuljon a terhességi cukorbetegség, bármit megkívántam, megcsináltam otthon egészségesebb verzióban. Csokiból cukormenteset, pizzából teljes kiőrlésűt, hamburgerből szafis lisztből készültet ettem. DE! Ezek mellé azért hetente 1-2 “csalókaja” is befigyelt. Szerintem, ha figyelsz az étkezésedre, és nem naponta csúszik be ez-az, akkor az teljes mértékben belefér.
2019. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!