Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tej az egyik legjobb fehérje...

A tej az egyik legjobb fehérjeforrás?

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 16:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Biztos jön majd valaki aki részletesen leírja miért nem.


De nem is árt mint ahogy azt sokan hangoztatják, ha nem vagy laktóz érzékeny akkor igyad. (Mondjuk aki azt állítja, hogy érzékeny rá annak is 90% csak divatból mondja...)

Ne erre alapozd a napi fehérje beviteled.


A gomad diéta meg véletlenül se jusson eszedbe :D

2018. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

[link]


itt szépen le van írva minden részletesen :) google a barátod, minnél többet olvasol annál tágabb tudástered lehet

akár 100 cikket is olvashatsz a témába amit többnyire szakértők írnak, bár van egy csomó baromság is, itt soha nem fogsz enyi választ kapni, meg vannak ezek az önjelölt "szeméjes ezők" akik semmit nem tudnak a témaba, amit tudásuk van az is rossz és ezt próbálják minnél több emberhez eljutatni

(hallottam már olyat, hogy ő nem szed vitamint, mert az csak gyerekeknek kell és soha nem szedne fehérje porokat mert az szteroid és nem áll fel tőle, nem is érti mért nem tiltják be)

2018. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A legjobb feherjeforrások a rovarok. Keress rá ilyenre, hogy "sült sáska", vagy hasonlók. Gyorsan elkészíthető, akár filmezés közben is nasizhatsz belőle, mert van egy kis chips jellege. :) A szárnyát ne akard megenni. :)
2018. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Egyre többször szóba kerül a rovarevés.

Termesztenek is már tücsököt ilyen célra csak iszonyat drága még, remélem mihamarabb leesik az ára, én tuti két pofára fogom enni :D

2018. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#2 jó de szàrnyashús,halak ez drága.A tej meg olcsó.Megiszok napomta fél litert.Jó diétához és tömegnöveléshez.


Fúj,mindjárt összehányom magam.Bogarakat én nem fogok enni

2018. szept. 15. 18:11
 7/19 anonim ***** válasza:
Kolbász, szalonna, disznósajt. Ezektől tuti lesz erőd, ilyen csirkemelleket felejtsd el, nem ferfiembernek való.
2018. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ha edzeni akarsz komoly szinten, akkor az nem olcsó dolog


ez a rovaros izé nekem is sok, elhiszem, hogy van ahol ez ínyencség, de akkor is

2018. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nyugi messze van az még attól, hogy tömegtermelés legyen és kiszorítsa a megszokott húst. Amúgy a tücsköt nem úgy eszik tücsök formában, hanem szárítják, lisztet csinálnak belőle. 70% körüli a fehérje tartalma! Az azért gyúrós szemmel nézve komoly nem? :)


Viszont a tenyésztése sokkal környezetbarátabb mint a hagyományos állattartásnak, és hát humánusabb is egy kupac tücsköt lefagyasztani mint a disznót, csirkét, marhát leölni. (nem vagyok vegán! :D )

2018. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az első kommentemet miért is pontoztátok le ???


Ne lepontozzatok hanem vitázzatok velem, érveljetek! Ja arra nem vagytok képesek mi? Csak a suttyó lepontozás, igazi komcsi hozzáállás...

2018. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!