Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet valaki terhes...

Hogyan lehet valaki terhes anélkül, hogy tudna róla?

Figyelt kérdés

Van ez a sorozat (I didn't know I was pregnant). Van akinek megjött rendszeresen a terhesség alatt, másoknak "false negative" lett a teszt stb. (Ha valakinek még nem esett volna le, a szüléskor derült ki, hogy terhes az illető 😀)

Sosem voltam terhes (remélem nem is leszek), szóval tapasztalatból nem tudok beszélni, de számomra ez elképzelhetetlen.

A menstruáció még oké, értem, van akinek megjön terhesség alatt is.

A has mérete már bonyolultabb, de oké, rá lehet fogni hízásra is, plusz van akinél nem látszik annyira.

De a magzat mozgását (hogy) lehet NEM érezni?


Tényleg kíváncsi vagyok rá,

hogy ez lehetséges-e, és ha igen, hogyan, szóval akinek csak annyi a véleménye erről, hogy ezek az emberek bolondok stb., az inkább tartsa magában.



2019. nov. 11. 17:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

senenews.com/madame/famille/deni-de-grossesse-quand-le-cerveau-nie-la-realite_4093_1505.html


itt találtam egy képet hogy ilyenkor hogy tud elbújni a magzat. :)

2019. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Érdekes dolog ez
2019. nov. 11. 20:39
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem most 21 hetesen akkorákat rúg a baba, hogy kívülről lehet látni.. Nagyon durva, és még hol van a vége. El se tudom képzelni hogy ezeket valaki nem érzi idővel.
2019. nov. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!